Górczyńska

Mieszkania na sprzedaż ul. Górczyńska, oferowane bezpośrednio przez Nest Development

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Górczyńska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Górczyńska

2 zdjęcia

Górczyńska

Najbliższe inwestycje

 • EkoMetalowa
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Forpoz Sp. z o.o. Sp. K.

 • Apartamenty Dmowskiego Etap II
  od: 6 200 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

 • Apartamenty Dmowskiego etap I
  od: 6 373 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Kamienica zaprojektowana dla ulicy Górczyńskiej to budynek mieszczący 51 mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 72 m2. Cena mieszkania zawiera koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Część oferowanych mieszkań posiada loggie i tarasy.

W ramach projektu wybudowane będą trzy lokale użytkowych w parterze budynku o powierzchni od 56 m2 do 85 m2. W cenie lokalu użytkowego ujęte jest naziemne miejsce postojowe na dziedzińcu budynku.

Inwestycja Górczyńska znajduje się na Górczynie, ul. Górczyńska (3.5 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Nest Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Górczyńska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nest Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: miejsce w hali garażowej w cenie mieszkania.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górczyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Górczyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA KRAINA w odległości 220 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w odległości 290 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górczyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 180 m znajduje się Krecik, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 08.06.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: