Dwór Oporów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzierżonia, oferowane bezpośrednio przez Nasz Dom Development

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Dzierżonia 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Dwór Oporów

4 zdjęcia

Dwór Oporów
Dwór Oporów
Dwór Oporów
Dwór Oporów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja stanowi III Etap osiedla DWÓR OPORÓW nagrodzonego w XVIII edycji konkursu na najlepszą realizację architektoniczną „Piękny Wrocław”.

Znajduje się w południowo zachodniej części Wrocławia przy ulicy Dzierżonia, oferuje luksusowe mieszkania o powierzchni od 27 m2 do 97 m2,

Kameralny dwupiętrowy budynek mieści 14 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych (11 jednopoziomowych i 3 dwupoziomowe), wszystkie o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń.

Mieszkania na parterze posiadają wyjście na ogród, na drugim piętrze na taras, pozostałe na balkon. Wszystkie są znakomicie doświetlone, większość z nich posiada dwustronną wystawę okien, największe trójstronną.

W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z 18 miejscami postojowymi, a na poziomie gruntu 3 zewnętrzne miejsca parkingowe.

Budynek bez barier architektonicznych – wszystkie mieszkania znajdujące się na parterze oraz garaż są dostępne dla osób niepełnosprawnych, w przedsionku klatki schodowej znajduje się winda obsługująca poziom wejścia oraz garaż i parter. Wykonany w technologii monolityczno-murowanej (porotherm/ bloczki Silka/ żelbet), ocieplony styropianem 15 cm, ogrzewany z lokalnej kotłowni gazowej.

Wykończone ponadczasowymi i wytrzymałymi materiałami (granit, metal, szkło) części wspólne, zagospodarowany, ogrodzony teren wokół budynku nawiązują do istniejącej reprezentacyjnej zabudowy Oporowa.

Osiedle Dwór Oporów oferuje swoim mieszkańcom wypoczynek wśród piękna przyrody. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i prywatność.

Mieszkania gotowe w standardzie deweloperskim do indywidualnego wykończenia.

Budynek z pozwoleniem na użytkowanie.

Inwestycja Dwór Oporów znajduje się na Oporowie, ul. Dzierżonia 16 (6.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Nasz Dom Development.

Inwestycja Dwór Oporów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dwór Oporów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nasz Dom Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dwór Oporów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dwór Oporów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Dwór Oporów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dwór Oporów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dwór Oporów znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Wielkie Skarby w odległości 160 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 160 m, Przedszkole nr 131 w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dwór Oporów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Pod Dębem, w odległości 130 m znajduje się Sudetia, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dwór Oporów w odległości 180 m znajduje się Basen, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.11.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: