Nowy Punkt 2

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Poborzańska 43 i 43A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 380 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Punkt 2

2 zdjęcia

Nowy Punkt 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowy Punkt 2 logo

Nowoczesna architektura, przestronne mieszkania w najpopularniejszych metrażach, doskonała komunikacja z centrum miasta to zalety Osiedla Nowy Punkt 2, które powstaje w centrum warszawskiego Targówka, 300 m od projektowanej stacji drugiej linii metra.

Osiedle Nowy Punkt 2 to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Poborzańskiej.

W inwestycji powstanie 35 mieszkań, w metrażach od ok. 28 do 130 mkw. Kameralne klatki schodowe pomieszczą od 2-3 do 5 mieszkań na piętrze. Wysokość pomieszczeń to 2,70 m. Mieszkania na parterze będą mieć dostęp do dużych ogródków. Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą jeden lub dwa balkony o powierzchni od 5 do 11 mkw.

Budynek od strony ul. Poborzańskiej będzie trzykondygnacyjny, z kolei blok w głębi działki – siedmiokondygnacyjny. Każdy z budynków będzie posiadał windę. Pod całością inwestycji znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Osiedle dysponuje własnym terenem rekreacyjnym.

Inwestycja Nowy Punkt 2 znajduje się na Bródnie, ul. Poborzańska 43 i 43A (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Nowy Punkt 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Punkt 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Obok inwestycji znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym oraz kameralna Galeria Renova. W bezpośrednim sąsiedztwie, przy ul. Rembielińskiej, przebiegają trasy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla mieszczą się: Urząd Dzielnicy Targówek, szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazja oraz licea, a także placówki usługowe, przychodnie zdrowia i Mazowiecki Szpital Bródnowski.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Punkt 2?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Punkt 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowy Punkt 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Punkt 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Punkt 2 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Artystyczno - Językowe "Bystrzaki" w odległości 50 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ALE FRAJDA w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 298 w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Punkt 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka, w odległości 170 m znajduje się Galeria Renova.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Punkt 2 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bródnie

Oferty na Bródnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: