Dom Pod Szóstką

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ficowskiego, oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 252 oferty w najbliższej okolicy!

Dom Pod Szóstką

5 zdjęć

Dom Pod Szóstką
Dom Pod Szóstką
Dom Pod Szóstką
Dom Pod Szóstką

Najbliższe inwestycje

 • Żoliborz Artystyczny

  Żoliborz Artystyczny

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Sady Żoliborskie, Żoliborz, Warszawa
  pl. Czesława Niemena 1
  4.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 62-175 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 1-3
 • Metro Park
  Pod wynajem

  Metro Park

  Home Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Marymont Kaskada, Bielany, Warszawa
  ul. Krzemieniecka 8
  5.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 18-66 m2
  • Mieszkań: 243
  • Pokoje: 1-3
 • Aleja Słowiańska

  Aleja Słowiańska

  Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

  Mieszkanie Marymont Kaskada, Bielany, Warszawa
  Al. Słowiańska 25
  6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Dom Pod Szóstką logo

Dom Pod Szóstką znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Jest to cicha, osiedlowa uliczka oddalona o ok. 200m od ulicy Powązkowskiej. Otoczenie sprzyja odpoczynkowi i zarazem oferuje dobrą infrastrukturę - dzielnica cały czas dynamicznie się rozwija. W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe: Arkadia oraz Klif, modne bary i restauracje, przedszkola i szkoły oraz punkty usługowe. To, co charakteryzuje tę część Warszawy, to liczne parki oraz zieleń w bezpośrednim i dalszym sąsiedztwie: Sady Żoliborskie, Park Olszyna, Lasek na Kole.

Dom Pod Szóstką wyróżnia kameralny charakter. W 3-piętrowym budynku powstało 105 mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchni od 29 do 97m². Projekt, zarówno swoją niewielką skalą, jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza. Mieszkańcy mają do dyspozycji wewnętrzny dziedziniec z zielenią i małą architekturą. W garażu podziemnym, obok miejsc parkingowych znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Projekt przewiduje mieszkania o wysokości 2,72m, duże przeszklenia okienne od podłogi do sufitu i starannie wykończone części wspólne.

Inwestycja Dom Pod Szóstką znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Dom Pod Szóstką została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Pod Szóstką nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji, wzdłuż ulicy Powązkowskiej, przebiegają trasy licznych linii autobusowych, łączące lokalizację zarówno z Centrum, jak i dalszą częścią Żoliborza. Kilka przystanków autobusowych dzieli Dom Pod Szóstką od placu Wilsona i stacji 1 linii metra. Zaledwie kilka minut zajmuje dojazd samochodem do centrum miasta oraz do trasy szybkiego ruchu S8/Armii Krajowej.

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom Pod Szóstką?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Pod Szóstką mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Dom Pod Szóstką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom Pod Szóstką znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Pod Szóstką znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 140 m, Prywatne Przedszkole Balibu w odległości 350 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Pod Szóstką jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed Onkologia w odległości 240 m, Przychodnia Elbląska w odległości 460 m, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Pod Szóstką składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Fresh market, w odległości 280 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 280 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Pod Szóstką w odległości 310 m znajduje się Zdrofit, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska.

Data publikacji: 10.10.2017
Data aktualizacji: 20.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: