Dom Pod Szóstką

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNAPOLLO

Ceny od: 9 400 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom Pod Szóstką dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
59
1
36,36 m²
1
64
1
36,13 m²
2
3
3
79,98 m²
Parter
16
3
79,55 m²
Parter
77
3
79,96 m²
Parter
81
3
79,94 m²
1
85
3
79,94 m²
2
93
3
77,35 m²
Parter
105
3
77,35 m²
3
63
4
90,57 m²
1

Oferty specjalne

 • Promocja

  Rabat do 25 000 zł na ostatnie mieszkania 3- i 4-pokojowe. Gotowe do obioru I kw. 2020 r.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Dom Pod Szóstką

Dom Pod Szóstką powstaje w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Jest to cicha, osiedlowa uliczka oddalona o ok. 200m od ulicy Powązkowskiej. Otoczenie sprzyja odpoczynkowi i zarazem oferuje dobrą infrastrukturę - dzielnica cały czas dynamicznie się rozwija. W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe: Arkadia oraz Klif, modne bary i restauracje, przedszkola i szkoły oraz punkty usługowe. To, co charakteryzuje tę część Warszawy, to liczne parki oraz zieleń w bezpośrednim i dalszym sąsiedztwie: Sady Żoliborskie, Park Olszyna, Lasek na Kole.Dom Pod Szóstką wyróżnia kameralny charakter. W 3-piętrowym budynku powstanie 105 mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchni od 29 do 97m². Projekt, zarówno swoją niewielką skalą, jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wewnętrzny dziedziniec z zielenią i małą architekturą. W garażu podziemnym, obok miejsc parkingowych, planowane są komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Projekt przewiduje mieszkania o wysokości 2,72m, duże przeszklenia okienne od podłogi do sufitu i starannie wykończone części wspólne. Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2017r.W pobliżu inwestycji, wzdłuż ulicy Powązkowskiej, przebiegają trasy licznych linii autobusowych, łączące lokalizację zarówno z Centrum, jak i dalszą częścią Żoliborza. Kilka przystanków autobusowych dzieli Dom Pod Szóstką od placu Wilsona i stacji 1 linii metra. Zaledwie kilka minut zajmuje dojazd samochodem do centrum miasta oraz do trasy szybkiego ruchu S8/Armii Krajowej.

Inwestycja Dom Pod Szóstką znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera NAPOLLO.

Inwestycja Dom Pod Szóstką została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Pod Szóstką pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 36 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 9 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 36 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 77 do 80 m2 (7 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 91 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NAPOLLO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 36 do 91 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 400 do 10 650 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Dom Pod Szóstką znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Dom Pod Szóstką

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Dom Pod Szóstką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Elbląska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dom Pod Szóstką znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w odległości 700m, Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 700m, Szkoła Podstawowa nr 92 im. J. Brzechwy w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się RehaMir Rehabilitacja, w odległości 450 m znajduje się Przychodnia Elbląska (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz), w odległości 450 m znajduje się Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Tukan Catering. Chmielewska M., w odległości 200 m znajduje się Mr Bank, w odległości 200 m znajduje się Mazowiecki Bank Regionalny S.A..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków, w odległości 750 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy , w odległości 1000 m znajduje się Your Place Centrum Zdrowia i Urody.

Data publikacji: 10.10.2017

Data aktualizacji: 12.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie