Osiedle Przedwiośnie

Mieszkania na sprzedaż ul. Płochocińska, oferowane bezpośrednio przez

Muub Development Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 197

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przedwiośnie

5 zdjęć

Osiedle Przedwiośnie
Osiedle Przedwiośnie
Osiedle Przedwiośnie
Osiedle Przedwiośnie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 183 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (195 miejsc) : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

„Przedwiośnie” to nowa jakość projektowania. Tworzymy miejsce o spójnym wyglądzie, własnej tożsamości i przemyślanej funkcjonalności.

Osiedle wyróżnia się spośród innych sposobem zagospodarowania przestrzeni wspólnej. Blisko połowę jego powierzchni przeznaczyliśmy na tereny zielone.

Inwestycja Osiedle Przedwiośnie znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 197 (14.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Muub Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przedwiośnie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przedwiośnie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Muub Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (195 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Przedwiośnie powstaje na pograniczu Gminy Nieporęt i warszawskiej Białołęki, przy ul. Płochocińskiej 197, 199.

Budujemy osiedle kompletne. Chcemy, aby było ono jak najbliższe Waszym wyobrażeniom o dobrej przestrzeni, sąsiedztwie i zapewniało dostęp do najpotrzebniejszych usług – tworzymy tu nowe, lokalne centrum.

Na terenie osiedla przewidzieliśmy miejsce na przedszkole, sklep, kawiarnię, restaurację, a także aptekę. Na większe zakupy nie trzeba jechać daleko – do najbliższego marketu jest tylko 200 metrów. W okolicy są też cztery szkoły podstawowe i cztery ośrodki zdrowia – tak na wszelki wypadek.

Przy samym osiedlu jest przystanek komunikacji publicznej, z którego odjeżdżają autobusy czterech różnych linii – dwie z nich dojeżdżają bezpośrednio do Metra Marymont.

Z „Przedwiośnia” łatwo można dostać się do pięknych kompleksów leśnych. 8-minutowy spacer dzieli Was od odpoczynku w lasach Białołęki Dworskiej. Do Puszczy Słupeckiej i położonego nieopodal rezerwatu przyrody można dojechać rowerem w mniej niż 10 minut, a odnowioną ścieżką rowerową biegnąca wzdłuż Kanału Żerańskiego dostaniecie się nad Zalew Zegrzyński.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przedwiośnie?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przedwiośnie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Przedwiośnie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długorzeczna 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przedwiośnie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 16.12.2020
Data aktualizacji: 03.08.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: