Osiedle Gocławek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMiglack

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 45 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 20 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 975 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Gocławek

Osiedle Gocławek to elegancki i kameralny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie z windą wraz z garażem podziemnym dla samochodów.Lokalizacja Osiedla Gocławek spełnia wszystkie komunikacyjne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji kolejowej SKM Gocławek zapewni wygodny dojazd do Śródmieścia Warszawy w 17 minut. Natomiast sympatycy widowisk sportowych i muzycznych na Stadion Narodowy kolejką SKM dojadą w 14 minut. Poza komunikacją kolejową bardzo dobrze rozwinięta również sieć komunikacji miejskiej (autobusy linii 115, 173, 305, 315, 401, 520, N21, N25, N71).W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się publiczne i prywatne przedszkola i szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy i punkty usługowe, lokalny bazar ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, centrum sportowe z basenem i lodowiskiem, korty tenisowe, etc.Osiedle Gocławek to starannie zaprojektowane wygodne i komfortowe mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 52 do 73m2. Wszystkie mieszkania posiadają szerokie loggie natomiast dodatkowo do mieszkań na parterach zaprojektowano duże zielone ogródki do wyłącznego korzystania o powierzchni od 28 do 137m2. Cichobieżna winda obsługiwać będzie poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową gdzie przewidziano 60 miejsca postojowe. Budynek przystosowany do osób niepełnosprawnych.Osiedle Gocławek to budynek zaprojektowany przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych architektów.Wiedząc jak bardzo ważne dla naszych przyszłych Klientów będzie doświetlenie budynku i mieszkań przeprowadziliśmy szczegółową analizę nasłonecznienia działki i na tej postawie przygotowaliśmy projekt budynku i mieszkań. Tak więc wybierając mieszkanie można wybierać pomiędzy ekspozycją wschodnią, południową bądź zachodnią.Ważnym elementem infrastruktury Osiedla Gocławek jest plac zabaw dla najmniejszych mieszkańców. A kameralny nastrój budynku podkreśla starannie zaprojektowana zielona architektura z dekoracyjnym oświetleniem i piękną roślinnością wzdłuż alejki prowadzącej do wejścia do budynku.W standardzie developerskim :- rozprowadzone instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni, telewizyjną, internetową, telefoniczną, domofonową, wideofonową)- grzejniki- tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi- parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy- system wentylacji mechanicznejW ofercie dostępne mieszkania :– 2 pokojowe o pow. 54m2, 56m2- 4 pokojowe o pow. 73m2 ( z możliwością aranżacji 3 pokoi)- miejsce postojowe w garażu podziemnym 20 000 zł brutto (nieobowiązkowe)Budynek oddany do użytkowania w 2015 r.

Inwestycja Osiedle Gocławek znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Rezedowa 3 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Miglack .

Inwestycja Osiedle Gocławek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gocławek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Miglack przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W standardzie deweloperskim: - rozprowadzone instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni, telewizyjną, internetową, telefoniczną, domofonową) - grzejniki - tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi - parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy - system wentylacji mechanicznej Balkony/loggie oraz ogródki. Budynek: patio, podjazd dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia Teren: ochrona, ogrodzony, plac zabaw
Balkony
loggia
Posadzka
Wylewka betonowa pod ułożenie posadzki.
Ściany
Wykończone tynkiem gipsowym.
Sufity
Wykończone tynkiem gipsowym.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu marmurowego.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z kotłowni własnej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (4).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc): kupno nieobowiązkowe.. Cena: 20000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc): duży parking obok osiedla.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Gocławek

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gocławek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Gocławek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gocławek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gocławek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gocławek w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2012

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie