Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMaxbud Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 549 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kopernika 15(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kopernika 15/17 (0.6 km od centrum Łodzi)
  Kopernika 15
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 25 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 36 ofert
  Vision Development
 • Osiedle Nova Lipova(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 59 (1.1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 750/m2
  Osiedle Nova Lipova
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 58 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  Esembla Group Sp. j.
 • Gdańska 120(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Gdańska 120 (0.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Gdańska 120
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 35 - 117 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Aura Real Estate Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Luksusowy apartamentowiec o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie nowatorskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami.Nasz budynek ma od IV do VII kondygnacji, wygodną komunikację między poszczególnymi poziomami zapewni winda. Nieruchomość składa się z 25 apartamentów o powierzchniach od 52 mkw. do 131 mkw. jak również 3 lokali usługowych umieszczonych w parterze budynku. Nasi Klienci znajdą tu wygodne, dwu i trzypokojowe mieszkania. Dla osób o nieco większych potrzebach metrażowych zaprojektowaliśmy 2 luksusowe apartamenty w układzie dwustrefowym dwupoziomowy i jednopoziomowy o powierzchni 120 mkw. Obydwa usytuowane są na dwie strony świata, północna i południową. W obu zastosowano na fragmentach przeszklenia wielkoformatowe, dzięki czemu uzyskano efekt przestrzenności i otwartości pomieszczeń.Lokatorzy będą mieli do dyspozycji parking wielostanowiskowy w przyziemiu i podziemiu oraz wewnętrzny zielony dziedziniec usytuowany nad powierzchnią garaży. Z jego części zostały wydzielone ogródki przypisane poszczególnym mieszkaniom na 1 piętrze.

Inwestycja Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 26 (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 79 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skłodowskiej Curie - Pogonowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Chrześcijańskie Przedszkole Jonaszek w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne "Koliberek" w odległości 120 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Magnus Medical Clinic w odległości 160 m, Przychodnia nr 31 w odległości 170 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Pod Nosem, w odległości 200 m znajduje się Sklep Meblowy "DARMAX".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się One On One Studio, w odległości 470 m znajduje się Max Gym.

Data publikacji: 19.05.2015

Data aktualizacji: 01.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie