Ruda Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna, oferowane bezpośrednio przez

Mar-Bud

Łódź, Górna, Ruda, ul. Graniczna 87B, 87C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ruda Park

3 zdjęcia

Ruda Park
Ruda Park
Ruda Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Dlaczego RUDA PARK? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Łodzi przy ul. Granicznej 87.

Osiedle RUDA PARK zlokalizowane jest na obrzeżach Łodzi, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Bliskie sąsiedztwo lasu Ruda – Popioły oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta (dzięki trasie Łódź-Górna) to niewątpliwie największe atuty naszej inwestycji.

Nowoczesne budownictwo, kameralna zabudowa i dużo zieleni to przepis na idealne mieszkanie.

Tylko 50 mieszkań

Osiedle składać się będzie z pięciu budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Łącznie znajdować się w nich będzie 50 mieszkań o powierzchni od 45 do 72 m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony.

Bezpieczeństwo

Miejsca parkingowe znajdować się będą w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla zabezpieczonego bramą wjazdową otwieraną pilotem.

Urokliwa okolica

W bezpośrednim sąsiedztwie RUDA PARK znajduje się piękny las liściasty, Park Krajobrazowy „Ruda Willowa” oraz Park 1-szego Maja. Niska zabudowa i tereny zielone wokół inwestycji tworzą niepowtarzalny kameralny klimat.

Inwestycja Ruda Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Graniczna 87B, 87C (6.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mar-Bud.

Inwestycja Ruda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ruda Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mar-Bud przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ruda Park?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ruda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 147 metrów od inwestycji Ruda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Graniczna - Rozalii NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ruda Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ruda Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 274 m, Przedszkole Miejskie nr 20 w odległości 876 m, szkoła w odległości 898 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ruda Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w odległości 748 m, POZ TRImedica s.c. w odległości 992 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ruda Park w odległości 517 m znajduje się boisko / kort, w odległości 675 m znajduje się boisko / kort, w odległości 860 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: