Kujawska 3

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kujawska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kujawska 3

5 zdjęć

Kujawska 3
Kujawska 3
Kujawska 3
Kujawska 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Firma Realco nabyła udział w kamienicy przy ul. Kujawskiej 3 na warszawskim Mokotowie, na który składa się kilkanaście lokali mieszkalnych w metrażach od 27 m² do 80 m².

Kamienica, znajdująca się na ul. Kujawskiej 3, została wybudowana w 1934 roku i do tej pory znajduje się w bardzo dobrym stanie. Po odnowieniu frontu zachowane zostaną detale przedwojennej architektury, w tym prosta, modernistyczna elewacja oraz stalowo-szklana brama.

Inwestycja Kujawska 3 znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Kujawska 3 (2.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kujawska 3 Sp. z o.o.

Inwestycja Kujawska 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kujawska 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kujawska 3 Sp. z o.o nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica położona jest w dogodnej lokalizacji, na granicy Śródmieścia i Mokotowa, blisko pl. Unii Lubelskiej i ul. Puławskiej. Niedaleko budynku znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy, a także wiele miejsc rekreacyjnych, w tym kluby fitness, squash, basen i spa. Mieszkańcy w wolnej chwili mogą korzystać z uroków Parku Morskie Oko lub pójść na spacer do Parku Łazienkowskiego. Budynek jest idealnym miejscem dla osób poszukujących klimatycznego mieszkania w spokojnej i kameralnej okolicy.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kujawska 3?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kujawska 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kujawska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Unii Lubelskiej 07.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kujawska 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kujawska 3 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 108 Tęczowy Promyk w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Chocimska w odległości 270 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im. Romana Padlewskiego w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kujawska 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kujawska 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Stokrotka, w odległości 400 m znajduje się Plac Unii.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kujawska 3 w odległości 150 m znajduje się Zdrofit, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się S4.

Data aktualizacji: 08.01.2019

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: