Osiedle Gołąbki 3 zadnie II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka I Brodatego, oferowane bezpośrednio przez Królów Polskich

Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Henryka I Brodatego 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Gołąbki 3 zadnie II

11 zdjęć

Osiedle Gołąbki 3 zadnie II
Osiedle Gołąbki 3 zadnie II
Osiedle Gołąbki 3 zadnie II
Osiedle Gołąbki 3 zadnie II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Naszą ambicją od zawsze było sprawienie, żeby mieszkańcy czuli się, już od pierwszych dni, jak u siebie. Dużo zieleni i niska zabudowa sprawiają, że to miejsce jest szczególnie przyjazne. Już od momentu powstania, postawiliśmy sobie za cel dobro naszych klientów. Od początku naszym zamiarem było skupienie się na satysfakcji przyszłych mieszkańców.

Wprowadzamy zawsze wokół naszych domów duże ilości zieleni. Chcemy w ten sposób tworzyć miejsca, gdzie mieszkańcy będą mogli odpocząć od dusznej, wielkomiejskiej atmosfery. Dbamy o to, żeby wszyscy, nawet najmłodsi mieszkańcy czuli się na naszym osiedlu komfortowo.

Osiedle „Gołąbki 3 zadnie II” w Warszawie to między innymi trzy kameralne budynki na które składają się 133 lokale mieszkalne. Zaprojektowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z balkonami i tarasami zapewniającymi mieszkańcom komfort codziennego mieszkania.

Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej, z własnymi kotłowniami gazowymi – co zapewni niskie koszty eksploatacji. Natomiast garaż podziemny zapewni wygodę parkowania.

Największym atutem jest lokalizacja budynków, w pobliżu linii autobusowych oraz kolejki miejskiej zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta, trasa S8 zapewnia doskonałą komunikacje w każdym kierunku. Ponadto blisko położone są: szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe oraz apteki.

Inwestycja Osiedle Gołąbki 3 zadnie II znajduje się na Gołąbkach, ul. Henryka I Brodatego 55 (11.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Królów Polskich.

Inwestycja Osiedle Gołąbki 3 zadnie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Królów Polskich przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarowska 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Delikatesy Bona, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gołąbki 3 zadnie II w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: