Ogrody Różane

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonimpex-Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 207 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Błażeja 55(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Błażeja 55 (6.1 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 600/m2
  Nowe Błażeja 55
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 30 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 25 ofert
  Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o.
 • Karpia 22(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Karpia 22 (4.6 km od centrum Poznania)
  Karpia 22
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 53 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  Red Co.
 • Osiedle Enter(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy (4.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 728 brutto/m2
  Osiedle Enter
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 29 - 98 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 20 ofert
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Ogrody Różane

Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się będzie z 3 etapów. Aktualnie oddaliśmy do użytkowania zrealizowane budynki etapu A oraz B. W trakcie budowy jest etap C.Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Etap C Ogrodów Różanych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się 4 klatki schodowe oraz 117 mieszkań o różnorodnych metrażach - od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych.Trwa promocja cenowa w Ogrody Różane etap C. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.ogrodyróżane.pl/16/cennik-mieszkanNasi Klienci mogą wybierać spośród 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych mieszkań o różnych metrażach. Układ mieszkań jest starannie przemyślany, dzięki czemu nawet najmniejsze z nich będą bardzo ustawne i cała powierzchnia może być w całości zaaranżowana i wykorzystana.Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim mieszkańcom zapewnić wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

Inwestycja Ogrody Różane znajduje się na Naramowicach, ul. Jasna Rola (5.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Ogrody Różane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Różane pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
a) układ płytowo-słupowy; stropy żelbetowe monolityczne lub filigran. W pełni spełniające wymagania ochrony przed hałasem i drganiami.
Elewacja
– styropian grubość 15 cm, tynk mineralny w systemie Baumit lub Kreisel,
Stolarka okienna
a) okna i drzwi balkonowe – stolarka okienna PVC biała, jednostronnie okleinowana folia imitująca drewno w kolorze naturalnym. Profil 5-cio komorowy. Nawiewniki higrosterowane. b) okna na parterze – jak wyżej, a także dla mieszkań na parterach przewiduje się wzmocnienie przez 4 antywyważeniowe punkty ryglowania, c) część okien w budynku to portfenetry - okna umożliwiające dobre doświetlenie wnętrza
Drzwi zewnętrzne
a) wejściowe do budynku – stalowe lub aluminiowe, samozamykacz, malowane proszkowo, b) wejściowe z wiatrołapu do holu – jw. dodatkowo wyposażone w elektrozaczep, malowane proszkowo, c) drzwi wejściowe do mieszkań – antywłamaniowa klasa C, samozamykacz ukryty w skrzydle, spełniające wymagania akustyczne RW>30dB, próg, wizjer i klamka, oznaczenie drzwi numerem.
Balkony
a) balkony, loggie – wykładane gresem mrozoodpornym, odwodnienie poprzez swobodny okap. Balustrady balkonowe – stal ocynkowana malowana proszkowo, szkło bezpieczne. b) balustrady stalowe – wewnętrzne na klatkach schodowych wykonane jako "tralkowe" ze stali malowanej proszkowo z pochwytem drewnianym, c) balustrady betonowe - wykańczane tynkiem elewacyjnym.
Ściany
a) kondygnacje podziemne – żelbetowe, b) kondygnacje naziemne - ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane silikat, pomiędzy fragmentami ścian żelbetowych. Silikaty to wyrób ekologiczny, nie emitujący żadnych szkodliwych związków, a pod względem promieniotwórczości naturalnej zaliczany do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych. Zapewnia również wysoką izolacyjność akustyczną, gwarantując ciszę wewnątrz pomieszczeń. Ściany z silikatów bardzo dobrze akumulują ciepło, umożliwiając zniwelowanie skutków szybkich zmian temperatury w zimie przy spadku, a latem przy wzroście temperatur na zewnątrz budynku. Jest to także materiał niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1.
Instalacje
a) instalacja wodno-kanalizacyjna i) zasilanie w wodę przez firmę Aquanet, ii) wodomierze wody ciepłej i zimnej, iii) bez białego montażu i innego osprzętu, iv) kanalizacja sanitarna – piony kanalizacyjne z rur niskoszumowych, v) wykonanie tylko głównego pionu wod-kan z montażem trójników pod przyszłe odejścia, bez podejść do punktów. b) instalacja centralnego ogrzewania: i) energia cieplna z firmy Dalkia S.A., ii) grzejniki, grzejniki łazienkowe firmy Zender iii) głowice termostatyczne grzejnikowe firmy Danfoss, c) instalacja elektryczna z osprzętem instalacyjnym (wyłączniki, gniazda) bez opraw oświetleniowych, d) instalacja telefoniczna, e) instalacja telewizji kablowej, f) instalacja domofonowa.
Wentylacja
– mechaniczna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Różane

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Różane mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ogrody Różane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronisza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 190 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 190 m, Przedszkole Publiczne Maluch w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Różane składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Jagódka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Różane w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie