Mieszkania Marki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Braci Briggsów, oferowane bezpośrednio przez Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna

wołomiński, Marki, ul. Braci Briggsów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Mieszkania Marki

2 zdjęcia

Mieszkania Marki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Metropolia

  UMS Investment

 • Słoneczna Marki
  od: 6 500 zł/m2

  Tryboń PPI

 • Osiedle Makówko etap II
  od: 5 199 zł/m2

  Sparrow

Opis Inwestycji

Mieszkania Marki logo

Inwestycja Mieszkania Marki znajduje się w Markach, ul. Braci Briggsów (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna.

Inwestycja Mieszkania Marki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Marki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard deweloperski

Konstrukcja budynku

pustak ceramiczny, żelbet

Dach

blachodachówka

Elewacja

styropian 15 cm tynki sylikatowe

Stolarka okienna

PCV trzyszybowa, okna balkonowe przesówne

Drzwi zewnętrzne

Gerda antywłamaniowe

Balkony

Wyłożone gresem, balustrady stal kwasowa

Posadzka

Tak

Ściany

Ceramiczne, tynki gipsowe , gruntowane na biało

Sufity

Tynk gipsowy, gruntowane na biało

Parapety zewnętrzne

Tak

Parapety wewnętrzne

Tak z konglomeratu

Instalacje

TV, telefoniczna, internetowa,

Ogrzewanie

Gazowe piec kondensacyjny

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Marki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Mieszkania Marki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagiełły 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Marki znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 13 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 540 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 23 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Marki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Esculap Sp. z o.o. w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Marki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Marki w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.01.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: