Alanda Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

IP InverPolska Development Sp. z o. o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Alanda ResidenceAlanda Residence

10 zdjęć

Alanda Residence
Alanda Residence
Alanda Residence
Alanda Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowe stropy. Układ konstrukcyjny mieszany, słupy i ściany żelbetowe trzonów klatek schodowych.

Dach

Stropodach żelbetowy nie wentylowany, ocieplony, izolowany, zaprojektowany jako dach zielony.

Elewacja

Ściany zewnętrzne żelbetowe ocieplone od zewnątrz. Metoda mokra-lekka, malowany na kolor zgodny z kolorystyką projektu, oraz ściany okładane panelami z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.

Stolarka okienna

Drewniane sosnowe z widocznym usłojeniem z nawietrznikami tam, gdzie jest to niezbędne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.

Balkony

Posadzki gresowe, balustrady metalowe malowane proszkowo, doprowadzone kable oświetleniowe, montaż oświetlenia we własnym zakresie.

Posadzka

Cementowa dylatowana od ścian.

Ściany

Tynk gipsowy. Ściany malowane jeden raz na biało. Ściany w łazienkach nie tynkowane.

Sufity

Tynk gipsowy. Sufit malowany jeden raz na biało. Sufit w łazienkach tynkowany tynkiem gipsowym i malowany jeden raz na biało.

Parapety wewnętrzne

Tam gdzie występują - konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja teletechniczna standardowa, instalacja domofonowa z możliwością rozbudowania o funkcję wideo.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

👉 Ostatnie gotowe mieszkania w Mokotowie w jeszcze niższych cenach! 💚

Zapytaj o aktualną promocję!

Alanda Residence to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Woronicza 33 w prestiżowym sąsiedztwie Telewizji Polskiej. Usytuowanie w samym centrum nowego Mokotowa zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest również sąsiedztwo centrum handlowo-rozrywkowego Galerii Mokotów oraz pobliże licznych kompleksów finansowo – biurowych. Wygodną komunikację zapewni bliskość linii metra (najbliższa stacja Wierzbno) oraz liczne przystanki linii autobusowych i tramwajowych.

Inwestycja zaprojektowana została jako kompleks trzech 12-piętrowych budynków połączonych ze sobą łącznikami. W projekcie przewidziano 149 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 41mkw do 140 mkw. Odważna i nowoczesna koncepcja architektoniczna - liczne przeszklenia powierzchni na najwyższych kondygnacjach łączą bryłę obiektów z przestrzenią nieba, a tradycyjne elementy w postaci drewnianych okien wyposażonych w zewnętrzne żaluzje i pastelowa kolorystka wprowadzają poczucie ciepła i przytulności.

Dla wygody mieszkańców na parterze od strony ulicy Woronicza powstały trzy lokale użytkowe. Garaże z miejscami postojowymi dla mieszkańców zaprojektowano na trzech kondygnacjach – dwóch podziemnych oraz częściowo na parterze. Nad halą garażową znajduje się zielony dziedziniec, który służy mieszkańcom jako miejsce spotkań i relaksu. W tym miejscu znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Alanda Residence znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 33 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez IP InverPolska Development Sp. z o. o.

Inwestycja Alanda Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Alanda Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IP InverPolska Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Woronicza 33.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Alanda Residence?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alanda Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1858 metrów od inwestycji Alanda Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Alanda Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alanda Residence znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Świat Dziecka w odległości 60 m, Przedszkole nr 138 w odległości 310 m, Tequesta w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Alanda Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 280 m, Stomatologia w odległości 287 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 372 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alanda Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Żabka, w odległości 73 m znajduje się Żabka, w odległości 157 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alanda Residence w odległości 225 m znajduje się boisko / kort, w odległości 419 m znajduje się boisko / kort, w odległości 421 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 19.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: