Alanda Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIP InverPolska Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 542 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MOKO Concept Apartments

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 996/m2
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 36 - 265 m2
  Liczba pokoi: 2 - 9
  Metropolis Investments
 • Pozytywny Mokotów(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 25 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Pozytywny Mokotów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 31 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Central House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Domaniewska 47/49 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Central House
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 150
  Powierzchnia: 27 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 107 ofert
  Okam Capital Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

👉 Ostatnie gotowe mieszkania w Mokotowie w jeszcze niższych cenach! 💚Zapytaj o aktualną promocję!Alanda Residence to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Woronicza 33 w prestiżowym sąsiedztwie Telewizji Polskiej. Usytuowanie w samym centrum nowego Mokotowa zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest również sąsiedztwo centrum handlowo-rozrywkowego Galerii Mokotów oraz pobliże licznych kompleksów finansowo – biurowych. Wygodną komunikację zapewni bliskość linii metra (najbliższa stacja Wierzbno) oraz liczne przystanki linii autobusowych i tramwajowych.Inwestycja zaprojektowana została jako kompleks trzech 12-piętrowych budynków połączonych ze sobą łącznikami. W projekcie przewidziano 149 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 41mkw do 140 mkw. Odważna i nowoczesna koncepcja architektoniczna - liczne przeszklenia powierzchni na najwyższych kondygnacjach łączą bryłę obiektów z przestrzenią nieba, a tradycyjne elementy w postaci drewnianych okien wyposażonych w zewnętrzne żaluzje i pastelowa kolorystka wprowadzają poczucie ciepła i przytulności.Dla wygody mieszkańców na parterze od strony ulicy Woronicza powstały trzy lokale użytkowe. Garaże z miejscami postojowymi dla mieszkańców zaprojektowano na trzech kondygnacjach – dwóch podziemnych oraz częściowo na parterze. Nad halą garażową znajduje się zielony dziedziniec, który służy mieszkańcom jako miejsce spotkań i relaksu. W tym miejscu znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Alanda Residence znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 33 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera IP InverPolska Development Sp. z o. o..

Inwestycja Alanda Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Alanda Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IP InverPolska Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowe stropy. Układ konstrukcyjny mieszany, słupy i ściany żelbetowe trzonów klatek schodowych.
Dach
Stropodach żelbetowy nie wentylowany, ocieplony, izolowany, zaprojektowany jako dach zielony.
Elewacja
Ściany zewnętrzne żelbetowe ocieplone od zewnątrz. Metoda mokra-lekka, malowany na kolor zgodny z kolorystyką projektu, oraz ściany okładane panelami z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.
Stolarka okienna
Drewniane sosnowe z widocznym usłojeniem z nawietrznikami tam, gdzie jest to niezbędne.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.
Balkony
Posadzki gresowe, balustrady metalowe malowane proszkowo, doprowadzone kable oświetleniowe, montaż oświetlenia we własnym zakresie.
Posadzka
Cementowa dylatowana od ścian.
Ściany
Tynk gipsowy. Ściany malowane jeden raz na biało. Ściany w łazienkach nie tynkowane.
Sufity
Tynk gipsowy. Sufit malowany jeden raz na biało. Sufit w łazienkach tynkowany tynkiem gipsowym i malowany jeden raz na biało.
Parapety wewnętrzne
Tam gdzie występują - konglomerat.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja teletechniczna standardowa, instalacja domofonowa z możliwością rozbudowania o funkcję wideo.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Alanda Residence

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Woronicza 33.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alanda Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Alanda Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maklakiewicza 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alanda Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 50 m, Przedszkole Niepubliczne tequesta nr 338 PN w odległości 410 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Alanda Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alanda Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Minuta 8, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Wiśniowy sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alanda Residence w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 19.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie