Nowy Oporów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Awicenny, oferowane bezpośrednio przez Incepti Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Nowy Oporów

3 zdjęcia

Nowy Oporów
Nowy Oporów
Nowy Oporów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Nowy Oporów to zespół czterech budynków wielorodzinnych o wyjątkowej architekturze, który powstaje w prestiżowej, południowo- zachodniej części Wrocławia.

Oferowanych będzie 100 mieszkań 2, 3, 4- pokojowych o powierzchni od 36,41 m2 do 106,27 m2 w wariantach zarówno z aneksem kuchennym jak i oddzielną kuchnią.

Do mieszkań przynależą balkony, duże tarasy, a do wybranych lokali na parterze zielone ogródki. Osiedle posiadać będzie naziemne i podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W centralnej części osiedla z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowano plac zabaw.

Nowy Oporów to idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i harmonii w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, przy jednoczesnym łatwym dostępie do atrakcji usytuowanych w centrum miasta.

Inwestycja Nowy Oporów znajduje się na Oporowie, ul. Awicenny (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Incepti Development S.A.

Inwestycja Nowy Oporów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Oporów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Incepti Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)

W inwestycji znajdują się 64 komórki lokatorskie informacja o cenie w biurze sprzedaży.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Teren: -ogrodzony w granicach wg projektu, zagospodarowany zielenią -oświetlony -elementy małej architektury. Drogi i Chodniki: -kostka betonowa -wjazdy do garaży z kostki betonowej. Rekreacja i zieleń: -plac zabaw dla dzieci, wyposażony w atestowane przyrządy do zabawy -zieleń projektowana: niewielkie drzewka, krzewy, zieleń niska, nasadzenia. Miejsce gromadzenia odpadów: -pomieszczenia śmietników obudowane murem z płytką klinkierową.

Konstrukcja budynku

Konstrukcja mieszana żelbetowo – murowa.

Dach

-skośny z izolacja termiczną, dachówka typu Braas -nad garażem żelbetowy w systemie zielonego dachu odwróconego -obróbki blacharskie.

Posadzka

Betonowe zbrojone, zatarte na gładko, powierzchniowo utwardzane.

Ściany

Ściany zewnętrzne - żelbetowe lub murowane z bloczków ceramicznych lub silikatowych, trzpienie żelbetowe w grubości ścian w miejscach przewidzianych w projekcie. Elewacje zewnętrzne: ocieplone styropianem, wykończone tynkiem, imitacją cegły klinkierowej i drewna. Ściany zewnętrzne, wewnętrzne, konstrukcyjne i słupy: -ściany zewnętrzne żelbetowe, malowane na biało -ściany i słupy wewnętrzne konstrukcyjne żelbetowe, malowane na biało z oznakowaniem.

Sufity

strop nad poz. -1 w obrysie budynku ocieplony , malowany na biało. strop nad poz. -1 poza obrysem budynku nieocieplony , malowany na biało.

Instalacje

-odgromowa -elektryczna – oświetlenie terenu -kanalizacja deszczowa i sanitarna -wodociągowa -gazowa (na potrzeby ogrzewania) -wentylacyjna -przeciwpożarowa.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (64): informacja o cenie w biurze sprzedaży
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca): informacja o cenie w biurze sprzedaży.
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc): Ogólnodostępne..
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA : • ul. Awicenny, osiedle Oporów, znana i ceniona południowo- zachodnia część Wrocławia • dojazd do Rynku w 15 minut • baza edukacyjna m. in. Przedszkole nr 131, szkoła podstawowa nr 15, gimnazjum nr 40 • szybki dojazd do autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 • bliskość terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych, Park Grabiszyński, Lasek oporowski • linie autobusowe A, 107, 125, 251, 325 • w pobliżu centra handlowe na Bielanach Wrocławskich oraz Futura Park.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Oporów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Oporów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Nowy Oporów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jordanowska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Oporów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Oporów w odległości 360 m znajduje się Basen, w odległości 410 m znajduje się Basen, w odległości 430 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 25.09.2015
Data aktualizacji: 12.12.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: