Osiedle Przy Lesie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Korkowa 163a, oferowane bezpośrednio przez IMW Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 163a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Przy Lesie

7 zdjęć

Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy lesie

  Apartamenty przy lesie

  Unimax Development

  Mieszkanie Marysin Wawerski, Wawer, Warszawa
  ul. Korkowa 161E/161F
  10 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 79-99 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 4
 • Młoda Wawa

  Młoda Wawa

  Grupa Victoria Dom

  Mieszkanie Kawęczyn-Wygoda, Rembertów, Warszawa
  ul. Młodnicka 17
  8.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 42-89 m2
  • Mieszkań: 20
  • Pokoje: 2-5
 • Osiedle Kadrowa

  Osiedle Kadrowa

  Stolmar Development Sulowski Sp. K.

  Mieszkanie Stary Rembertów, Rembertów, Warszawa
  ul. Kadrowa 19
  11.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 55-62 m2
  • Mieszkań: 18
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

W samym sercu Wawra przy ul. Korkowej powstała nowa wartość architektoniczna: I etap Osiedla Przy Lesie. Kompleks dwóch budynków nadał okolicy Marysina Wawerskiego nowego wymiaru. Osiedle zrealizowała IMW Sp. z o.o. Nowoczesna architektura osiedla idealnie wkomponowała się w otaczającą zieleń Wawra. Dwa połączone ze sobą budynki w interesującej koncepcji architektonicznej z dominantami, wyraźnie odznaczają się na tle ściany Lasu Rembertowskiego.

W II etapie, którego budowa rozpoczęła się 15 listopada 2014r powstaną dwa kolejne budynki ze 191 funkcjonalnymi 1,2,3 i 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchniach od 32 do 114 m2 z miejscami garażowymi pod budynkiem. Oddanie do użytkowania planowane jest na III kwartał 2016r.

Wawer jest najbardziej zieloną, zalesioną dzielnicą Warszawy nazywaną „płucami Warszawy” i stąd rosnące zainteresowanie mieszkaniami w tym rejonie. Osiedle Przy Lesie budowane w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu Jana III Sobieskiego posiada niepowtarzalne warunki dla wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe znajdują się zarówno w Lesie Rembertowskim jak i Rezerwacie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową stanowi doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla całych rodzin przez cały rok. Teren osiedla będzie wyposażony w plac zabaw dla najmłodszych, a zadbane tereny zielone dodatkowo uzupełnią nowoczesną architekturę osiedla.

Osiedle stanowi enklawę spokoju i wypoczynku, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Śródmieścia. Osiedle Przy Lesie jest świetnie skomunikowane z Centrum Warszawy. Pętla autobusowa znajduje się w odległości zaledwie 200 m od osiedla i zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 401, 173, 315), niedaleko jest również do linii SKM i WKD (stacje Wawer i Gocław), łatwy dojazd do Centrum Warszawy samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych, w tym nowo wybudowany węzeł Marsa (tylko 2 km do Marsa - Trasa Siekierkowska - Trasa Łazienkowska; niebawem 2 km do wschodniej obwodnicy Warszawy).

W odpowiedzi na zapotrzebowanie oferujemy najbardziej poszukiwane na rynku warszawskim mieszkania dla młodych w atrakcyjnych cenach. Inwestor IMW Sp. z o.o. zdobył zaufanie zakończonym I etapem osiedla i wypromował na rynku warszawskim nieruchomości w Marysinie Wawerskim. IMW Sp. z o.o. oferuje w II etapie zarówno małe mieszkania dla singli jak i większe dla młodych rodzin, chcących mieszkać blisko natury w ekologicznym środowisku w wyjątkowym mikroklimacie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Osiedle Przy Lesie w Wawrze to alternatywa dla Pragi Południe i innych dzielnic Warszawy.

Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewnia sieć miejska, osiedle będzie posiadało infrastrukturę internetową i TV. W pobliżu znajdują się liczne żłobki, przedszkola i szkoły, nie brakuje przychodni, szpitali, sklepów, punktów oraz centrów handlowo - usługowych, na osiedlu powstaną pawilony handlowe. Tu wszędzie jest blisko. Nasi mieszkańcy mają pełne poczucie bezpieczeństwa, dodatkowo zapewnione dzięki całodobowej ochronie osiedla.

Inwestycja Osiedle Przy Lesie znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 163a (10.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez IMW Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przy Lesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 191 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Lesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMW Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 191 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc): Cena: 15000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca): Cena: 25000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Lesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Przy Lesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spółdzielnia Noma 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Lesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cali Mali nr 479 w odległości 110 m, INCOLT EURO SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE w odległości 270 m, Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Lesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Kaufland, w odległości 280 m znajduje się mrówka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 13.07.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: