Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Na Sowińskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowińskiego, oferowane bezpośrednio przez

ICON Real Estate

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Sowińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 240 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Na SowińskiegoNa Sowińskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 29000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Warszawska Wola to wyjątkowa dzielnica. To tu nowa i kreatywna energia krzyżuje się z jej dawnym duchem. To tu wyrastają biurowce i centra handlowe o odważnej architekturze oraz nowoczesne, komfortowe osiedla luksusowych mieszkań i apartamentów.Nic dziwnego, że Wola tak szybko oczarowuje młodych ludzi. Wielu docenia ją zresztą nie tylko za jej niezwykły klimat. Tu właśnie znajdują się jedne z najciekawszych warszawskich kawiarni, klubów i restauracji.Nie brakuje też miejsc aktywnego wypoczynku – parków i basenów.LOKALIZACJANiewątpliwym atutem inwestycji “Na Sowińskiego” jest  świetna lokalizacja. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych tworzy przyjemny klimat i pozwala relaksować się z dala od miejskiego zgiełku.Łatwo dostać się stąd do Centrum. Doskonała sieć komunikacyjna – tramwaje, autobusy – zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy.  Większe centra handlowe ulokowane są w bliskiej okolicy.ARCHITEKTURANa Sowińskiego to doskonale zaprojektowany ośmiopiętrowy budynek z  garażem podziemnym. Na Klientów czekają atrakcyjne  mieszkania  jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 34 m2 do 97 m2. Na parterze budynku znajdują się 4 lokale usługowo-handlowe.Na Sowińskiego wyróżnia się ciekawą architekturą i wysokim standardem wykończenia. Wraz z innymi inwestycjami w tej dzielnicy tworzy nową, wyjątkową wizytówkę Woli.

Inwestycja Na Sowińskiego znajduje się na Odolanach, ul. Sowińskiego (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ICON Real Estate.

Inwestycja Na Sowińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Sowińskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ICON Real Estate przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Sowińskiego?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Sowińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1656 metrów od inwestycji Na Sowińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Janusza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Sowińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sowińskiego znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zaufany Żłobek w odległości 133 m, Szkoła Podstawowa nr 403 w odległości 141 m, szkoła w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Sowińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 244 m, Fab Med w odległości 296 m, Medicover Stomatologia w odległości 367 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Sowińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 107 m znajduje się SunDeli - Sklep orientalny, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 181 m znajduje się Przystanek Smaków.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sowińskiego w odległości 167 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 179 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 209 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023