Wrocławska 41

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Humbaka Sp. z o.o.

Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska 41-43
Ceny od: 10 900 zł brutto/m2
Wrocławska 41

5 zdjęć

Wrocławska 41
Wrocławska 41
Wrocławska 41
Wrocławska 41

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wrocławska 41 dostępnych jest 14 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamentowiec zlokalizowany w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 41 w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Redłowo i Orłowo. Orłowskie Molo na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja zapewnia bezproblemową komunikację i szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Budynek składa się z 17 apartamentów oraz podziemnej hali garażowej. Budynek to kombinacja nowoczesności w postaci szklanych balustrad balkonowych i elewacji z blachy na rąbek z tradycyjnym budownictwem charakteryzującym się klasyczną bryłą. O bezpieczeństwo mieszkańców będzie dbał monitoring oraz wideofon. Komfort użytkowania zapewni cichobieżna widna zapewniająca bezproblemową podróż dla kilku osób.

Budynek będzie cechował się wysokim standardem wykończenia. Niewątpliwym atutem mieszkań są przestronne okna oraz duże balkony. Wyciszenie mieszkań zapewni ograniczenie hałasu z zewnątrz, z części wspólnych oraz pomiędzy mieszkaniami.

Inwestycja Wrocławska 41 znajduje się na Orłowie, ul. Wrocławska 41-43 (3.6 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Humbaka Sp. z o.o..

Inwestycja Wrocławska 41 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wrocławska 41 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 67 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 10 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 88 m2 w cenie od 1 129 911 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 87 m2 w cenie od 731 608 zł (12 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 92 m2 w cenie od 1 032 640 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Humbaka Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 67 do 92 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 731 608 do 1 129 911 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 900 do 12 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrocławska 41 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Wrocławska 41 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 41 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 im Bohaterów Załogi ORP Grom w odległości 160 m, Przedszkole Francuskie w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrocławska 41 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Orłowo" w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrocławska 41 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 100 m znajduje się Livio - Sklep spożywczy, w odległości 110 m znajduje się JL.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 41 w odległości 150 m znajduje się Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 6, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2020
Data aktualizacji: 12.05.2021
Humbaka Sp. z o.o. logo

Humbaka Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jaśkowa Dolina 81 Gdańsk
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: