Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Humbaka Sp. z o.o. logo

Humbaka Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 81
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka działalność deweloperską rozpoczęła w 2014 roku jednak doświadczenie właścicieli i kadry zarządzającej w branży budowlanej zdobywaliśmy od 1996 roku. Posiadając odpowiedni know-how jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów począwszy od projektu, realizacji inwestycji i obsługi sprzedażowej.

Działamy głównie na rynku trójmiejskim oferując swoim klientom świetnie zrealizowane inwestycje. Charakteryzujące się dobrą komunikacją z innymi częściami miasta oraz bliskością do głównych ośrodków edukacyjno-komercyjnych. Za wysoki standard użytkowania odpowiadają ergonomiczne i przestronne mieszkania, doskonale aranżacje części wspólnych, cichobieżne windy oraz podziemne hale garażowe.

Podczas realizacji inwestycji współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi wykonawcami, którzy w większości współpracują z nami od kilkunastu lat. Dodatkowo wszystkie wykorzystywane przez nas materiały budowlane posiadają odpowiednie certyfikaty oraz deklaracje zgodności. Jest to gwarancja wykonania inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną oraz bezproblemowej eksploatacji przez późniejszych właścicieli.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Humbaka Sp. z o.o. logo
Humbaka Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 81
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023