Krasińskiego 58

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krasińskiego, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Krasińskiego 58

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 270 ofert w najbliższej okolicy!

Krasińskiego 58

5 zdjęć

Krasińskiego 58
Krasińskiego 58
Krasińskiego 58
Krasińskiego 58

Najbliższe inwestycje

 • Żoliborz Artystyczny

  Dom Development S.A.

 • Dom Pod Szóstką
  od: 11 800 zł/m2

  NAPOLLO

 • Metro Park
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W centrum dzielnicy Żoliborz powstaje nowoczesne osiedle Krasińskiego 58, zapewniające bliskość wielu miejsc potrzebnych do codziennego i wygodnego życia. To wymarzone miejsce do odpoczynku jak i codziennych wyzwań. Dopracowane z pełną starannością i wysoką jakością. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Krasińskiego 58 to dwuetapowy projekt, w którym pierwszy etap osiedla został już oddany do użytkowania. Natomiast drugi etap będzie zrealizowany w 3 kw. 2018 roku. W ramach pierwszego etapu inwestycji wykonane zostało zagospodarowanie terenu m.in. mała architektura, drogi i chodniki, miejsca postojowe naziemne, wewnętrzny dziedziniec oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i swobody mieszkańców, teren osiedla jest chroniony i monitorowany.

W drugim etapie inwestycji Krasińskiego 58 znajdą się lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 28,54 m2 do 80,07 m2. Mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować je do własnych potrzeb. Wszystkie będą posiadały powierzchnie przynależne w formie balkonów oraz ogródków do mieszkań zlokalizowanych na parterach.

Na poziomie -1 znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami i boksami lokatorskimi.

Lokalizacja Krasińskiego 58 zapewnia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Poza tym łączy zalety zielonej i cichej okolicy. Jest to również bardzo energiczna strefa dla ludzi młodych i dynamicznych, którym niestraszne szybkie tempo codziennego życia.

Ze względu na dużą ilość terenów zielonych osiedle ma charakter mieszkaniowo-rekreacyjny. Nie brak tu parków czy skwerów, na których można spędzać wolny czas. Tereny zielone zajmują aż 250 z 830 hektarów powierzchni! W ich skład wchodzą m.in. Park Kaskada położony między Aleją Armii Krajowej i ulicą Słowackiego, w którym znajduje się wodospad zasilany naturalnym źródłem oraz Park im. Stefana Żeromskiego. Z kolei Park Kępa Potocka jest znakomitym terenem rekreacyjno-wypoczynkowym, gdzie znajduje się stare dorzecze Wisły.

Inwestycja Krasińskiego 58 znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Krasińskiego 58 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Krasińskiego 58 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krasińskiego 58 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krasińskiego 58 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Krasińskiego 58 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krasińskiego 58 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 180 m, Niepubliczne "Wesołe Przedszkole TPD" im. Marii Kownackiej w odległości 230 m, Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krasińskiego 58 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 160 m, Przychodnia Elbląska w odległości 220 m, Luxmed Onkologia w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krasińskiego 58 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krasińskiego 58 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.01.2014
Data aktualizacji: 01.09.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: