Nowe Bielany 2 etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Żeromskiego 17(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Słodowiec, ul. Żeromskiego 17 (6.5 km od centrum Warszawy)
  Żeromskiego 17
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 87
  Powierzchnia: 30 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 44 oferty
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • Metro Park(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska (5.9 km od centrum Warszawy)
  Metro Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 69
  Powierzchnia: 19 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Home Invest Sp. z o.o.
 • Aleja Słowiańska(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 42 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Opis Inwestycji

Inwestycja Nowe Bielany II Etap III mieści się w Warszawie na pograniczu Bielan i Żoliborza tu przy Parku Olszyna i parku Herberta.Elegancki, jednoklatkowy budynek wyposażony będzie w dwie windy od poziomu garażu. Na zamkniętym osiedlu zaprojektowano monitoring, który zapewni bezpieczeństwo naszym mieszkańcom, a wjazd na jego teren zaplanowano od ul. Duracza. Do mieszkań dostaniemy się przez recepcję/portiernię, którą wykończymy w eleganckim kamieniu. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano wspólną rowerownię oraz zewnętrzne stojaki na rowery.Otoczenie budynku upiększać będzie mała architektura i elegancka dyskretna zieleń.Mieszkania posiadają balkony i loggie. Na wyższych kondygnacjach można nabyć mieszkania z pięknymi słonecznymi tarasami. Urody budynkowi doda jego ciekawa, kaskadowa architektura. Przestronne, wysokie (2,78m) mieszkania wyposażone będą w wideodomofony oraz abonenckie gniazda komputerowe RJ45 i RTV-SAT.Etap III - rozpoczęcie - II kwartał 2017- oddanie - III kwartał 2018Cała inwestycja to 45 mieszkań.

Inwestycja Nowe Bielany 2 etap III znajduje się na Słodowcu, ul. Magiera (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Nowe Bielany 2 etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada od 9 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bielany 2 etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 9 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowe Bielany 2 etap III

III etap inwestycji zlokalizowany jest przy niewielkiej ulicy Magiera, którą w kilka minut można dotrzeć do pobliskiej stacji Metra Młociny oraz odległych od osiedla o 100 m przystanków tramwajowych i autobusowych. Dogodna lokalizacja pośród szkół, uczelni i parków sprawią, że mieszkanie w sercu Bielan to sama przyjemność. Dobry dojazd do centrum jak i do tras AK usprawnią poruszanie się po Warszawie. Kupując mieszkanie na naszej inwestycji czynią Państwo dobrą inwestycje na przyszłość.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nowe Bielany 2 etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romaszewskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych EXPERTUS w odległości 200 m, Szkoła Policealna EXPERTUS w odległości 200 m, Zespół Szkół Nr 10 im. Stanisława Staszica w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bielany 2 etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Żeromskiego w odległości 460 m, Pracownia tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bielany 2 etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Lubaszka, w odległości 90 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.05.2017

Data aktualizacji: 09.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie