Nowe Bielany 2 etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Magiera, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Bielany, Słodowiec, ul. Magiera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Bielany 2 etap IIINowe Bielany 2 etap III

5 zdjęć

Nowe Bielany 2 etap III
Nowe Bielany 2 etap III
Nowe Bielany 2 etap III
Nowe Bielany 2 etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 9 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Nowe Bielany II Etap III mieści się w Warszawie na pograniczu Bielan i Żoliborza tu przy Parku Olszyna i parku Herberta.

Elegancki, jednoklatkowy budynek wyposażony będzie w dwie windy od poziomu garażu. Na zamkniętym osiedlu zaprojektowano monitoring, który zapewni bezpieczeństwo naszym mieszkańcom, a wjazd na jego teren zaplanowano od ul. Duracza. Do mieszkań dostaniemy się przez recepcję/portiernię, którą wykończymy w eleganckim kamieniu. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano wspólną rowerownię oraz zewnętrzne stojaki na rowery.

Otoczenie budynku upiększać będzie mała architektura i elegancka dyskretna zieleń.

Mieszkania posiadają balkony i loggie. Na wyższych kondygnacjach można nabyć mieszkania z pięknymi słonecznymi tarasami. Urody budynkowi doda jego ciekawa, kaskadowa architektura. Przestronne, wysokie (2,78m) mieszkania wyposażone będą w wideodomofony oraz abonenckie gniazda komputerowe RJ45 i RTV-SAT.

Etap III - rozpoczęcie - II kwartał 2017

- oddanie - III kwartał 2018

Cała inwestycja to 45 mieszkań.

Inwestycja Nowe Bielany 2 etap III znajduje się na Słodowcu, ul. Magiera (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Nowe Bielany 2 etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 9 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bielany 2 etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

III etap inwestycji zlokalizowany jest przy niewielkiej ulicy Magiera, którą w kilka minut można dotrzeć do pobliskiej stacji Metra Młociny oraz odległych od osiedla o 100 m przystanków tramwajowych i autobusowych. Dogodna lokalizacja pośród szkół, uczelni i parków sprawią, że mieszkanie w sercu Bielan to sama przyjemność. Dobry dojazd do centrum jak i do tras AK usprawnią poruszanie się po Warszawie. Kupując mieszkanie na naszej inwestycji czynią Państwo dobrą inwestycje na przyszłość.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 699 metrów od inwestycji Nowe Bielany 2 etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słodowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Bielany 2 etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek "Ptasie Radio" w odległości 81 m, Asysta Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 106 m, Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie w odległości 171 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bielany 2 etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Smile up w odległości 74 m, Dr Nasterska w odległości 97 m, Arcus w odległości 351 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bielany 2 etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 21 m znajduje się Żabka, w odległości 38 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 85 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 etap III w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 181 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 09.04.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: