Atrium Sielska 22

Oferta archiwalna

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Sielska 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Atrium Sielska 22

4 zdjęcia

Atrium Sielska 22
Atrium Sielska 22
Atrium Sielska 22
Atrium Sielska 22

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: cena: 8 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : cena: 12 000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc): cena: 30 000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W ramach projektu Atrium Sielska 22 powstaje 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to kwiecień 2017.

Grupa Partner, razem z współinwestorami, w tym spółką Atrium Sielska 22, proponuje przyszłym mieszkańcom zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami. Do dyspozycji będą również balkony i przestronne tarasy. Ponadto zostaną przygotowane również: 25 miejsc postojowych w jednokondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, a także lokal usługowo-handlowy o powierzchni 116,60 m kw.

Inwestycja Atrium Sielska 22 znajduje się na Górczynie, ul. Sielska 22 (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Grupa Partner.

Inwestycja Atrium Sielska 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Sielska 22 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Partner przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 8 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Zaletą inwestycji będzie jej lokalizacja. Niecałe 300 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera. Także przy ulicy Bosej mieści się Przedszkole nr 8. Mieszkając przy ulicy Sielskiej 22, będzie można skorzystać z dostępnej komunikacji miejskiej. Niecałe 200 m od inwestycji jest również przystanek tramwajowy.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atrium Sielska 22?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Sielska 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Atrium Sielska 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atrium Sielska 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Sielska 22 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA KRAINA w odległości 190 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Sielska 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 500 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Sielska 22 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Górczynie

Oferty na Górczynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: