Alfa Park II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myśliwska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa JWK

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Myśliwska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 397 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Alfa Park IIAlfa Park II

5 zdjęć

Alfa Park II
Alfa Park II
Alfa Park II
Alfa Park II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Alfa Park II to kameralne, ogrodzone osiedle, w skład którego wchodzą dwa budynki pięciokondygnacyjne. Osiedle liczy 91 mieszkań, z przestronnymi balkonami lub prywatnymi ogródkami. Dogodny wjazd przez bramy od strony ulicy Myśliwskiej i Jasieńskiej.

Osiedle zwrócone jest w stronę Stawu Wróbla oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dookoła występują liczne tereny zielone. W odległości 200 metrów znajduje się przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, a w odległości 50 metrów przystanek linii autobusowych nr 127 i 130.

Inwestycja Alfa Park II znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Myśliwska (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Grupa JWK.

Inwestycja Alfa Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Alfa Park II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa JWK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Alfa Park II?

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alfa Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 520 metrów od inwestycji Alfa Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Jasień.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Alfa Park II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alfa Park II znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Marchewka w odległości 244 m, Niepubliczne Przedszkole "Zielona Dolina" w odległości 423 m, Przedszkole Tygryskowa Kraina w odległości 445 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Alfa Park II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jasień w odległości 774 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 883 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alfa Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 279 m znajduje się Żabka, w odległości 286 m znajduje się Lewiatan, w odległości 297 m znajduje się Um Am.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alfa Park II w odległości 116 m znajduje się boisko / kort, w odległości 128 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: