Murmańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 58 - 131 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 45 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 20 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

MIEJSCEProjektowany budynek zlokalizowany będzie na działce przy ul. Murmańskiej 6 w Warszawie, na terenie Dzielnicy Praga Południe – dokładnie na rogu skrzyżowania ulic Murmańskiej z ul. Morgową.Ulica Murmańska położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej.Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej oraz Trasa Siekierkowska oraz Trasa Łazienkowska.Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych.Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 100 m od ul. Marsa, ok. 200 m od ul. Grochowskiej, będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 8 km).W odległości zaledwie ok.. 700 m znajduje się pętla tramwajowa Warszawa-Gocławek.Ponadto w odległości ok.. 400 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy.Ulica Murmańska jest bardzo małą, cichą uliczką stanowiącą jedynie drogę dojazdową do zlokalizowanych na niej posesji – domków jednorodzinnych i niewielkich obiektów handlowo-usługowych o wysokości do 3 kondygnacji.  BUDYNEKBudynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę.Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe oraz działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną.Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie.Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa. STRUKTURANa kondygnacji -1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 24 stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie.Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowanych jest 6 lokali mieszkalnych z ogródkami, garaż na trzy stanowiska parkingowe oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku.Na drugiej kondygnacji budynku zaprojektowanych jest 10 lokali mieszkalnych.Na kondygnacji trzeciej zaprojektowane są 2 lokale mieszkalne bez antresoli oraz 9 lokali mieszkalnych z antresolami oraz dużymi tarasami.Struktura mieszkań jest bardzo zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów.Dostępne mieszkania to: 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 6-pokojowe w różnych wariantach powierzchniowo – funkcjonalnych. Termin oddania budynku IV kwartał 2011 r.

Inwestycja Murmańska znajduje się na Gocławku, ul. Murmańska 6 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Murmańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murmańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 19900 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murmańska

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murmańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Murmańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowiecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murmańska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 150 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 210 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murmańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 530 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murmańska w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 05.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie