Morgowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 663 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 58 - 131 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 45 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 20 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

MIEJSCEBudynek zlokalizowany jest przy ul. Morgowej 1 w Warszawie (to róg ul. Jordanowskiej i Morgowej), na terenie Dzielnicy Praga Południe. Ulica Morgowa położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej.Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej, Trasy Siekierkowskiej oraz Trasy Łazienkowskiej. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 300 m od ul. Marsa, ok. 250 m od ul. Grochowskiej, będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta. W odległości zaledwie ok. 500 m znajduje się pętla tramwajowa Gocławek (linie 3,6,9,24). Ponadto w odległości ok. 600 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość (ok.. 500 m) Centrum Handlowego KING CROSS PRAGA.BUDYNEKBudynek 3 piętrowy z nowoczesną i funkcjonalną windą. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewniają sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokaja będzie własna kotłownia gazowa.STRUKTURANa kondygnacji -1 budynku znajduj się garaż podziemny na 22 stanowisk parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na parterze zlokalizowano 1 lokal mieszkalny z ogródkiem, garaż na 16 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe – wyposażone w platformy parkingowe oraz miejsca rodzinne) oraz cztery lokale usługowo biurowe z dostępem od ulicy. Na pozostałych piętrach znajdują się lokale mieszkalne.

Inwestycja Morgowa znajduje się na Gocławku, ul. Morgowa 1 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Morgowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Morgowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 6 490 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Morgowa

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Morgowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Morgowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowiecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Morgowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 60 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 130 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Morgowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 520 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Morgowa w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie