Koprzywiańska

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Ceny od: 8 790 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Koprzywiańska dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
10
2
55,73 m²
2
501 012 zł8 990 zł/m²
15
2
55,55 m²
3
510 504 zł9 190 zł/m²
4
3
57,46 m²
Parter
539 549 zł9 390 zł/m²
19
3
64,31 m²
4
623 164 zł9 690 zł/m²
6
4
84,83 m²
1
745 655 zł8 790 zł/m²
11
4
66,85 m²
2
621 036 zł9 290 zł/m²
17
4
76,38 m²
3
701 932 zł9 190 zł/m²
20
4
76,26 m²
4
731 333 zł9 590 zł/m²

Opis Inwestycji

Nova Praga Koprzywiańska 2 to nowoczesny, kameralny projekt realizowany pod marką Grupy Inwest w najlepiej skomunikowanej części Pragi Południe, przy ul. Koprzywiańskiej 2.Inwestycja dla osób ceniących sobie elegancję, wygodę, spokój, a także dyskrecję. Nasz 4-piętrowy kaskadowy obiekt wpisuje się architekturą i wysokością zabudowy w rewitalizowaną okolicę Pragi Południe.W budynku znajduje się tylko 20 mieszkań, o powierzchni od 27 do 84 m2. Oferujemy lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie funkcjonalne i doskonale doświetlone. Mieszkania na parterze wzbogacone zostały o przestronne ogródki, natomiast do lokali na piętrach przynależą balkony i tarasy. Dla wygody użytkowników w budynku znajdują się komórki lokatorskie, winda obsługująca wszystkie kondygnacje oraz podziemny parking dla samochodów osobowych. Rozrzeźbiona bryła obiektu, nowoczesna architektura, eleganckie barwy tego kameralnego domu oraz jego lokalizacja nadają inwestycji niepowtarzalny charakter. Jej kaskadowa forma natomiast zapewni poszczególnym mieszkańcom dyskrecję.Nova Praga Koprzywiańska 2 to propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w takim miejscu Warszawy, z którego w każdej chwili i bez większych problemów można szybko skomunikować się z innymi dzielnicami miasta.

Inwestycja Koprzywiańska znajduje się na Gocławku, ul. Koprzywiańska (7.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Koprzywiańska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koprzywiańska pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 56 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 8 790 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 501 012 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 64 m2 w cenie od 539 549 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 85 m2 w cenie od 621 036 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 501 012 do 745 655 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 790 do 9 690 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Koprzywiańska znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Koprzywiańska

Inwestycja Nova Praga Koprzywiańska 2 zlokalizowana będzie na działce przy ul. Koprzywiańskiej 2 w Warszawie, na terenie Dzielnicy Praga Południe w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Okolica cechuje się dobrą komunikacją z Centrum miasta. Zaledwie 150 metrów od inwestycji znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe. Przyszli mieszkańcy będą mieli dostęp do terenów rekreacji, przedszkoli i szkół. W okolicy znajduje się Park im. Leśnika gdzie można aktywie spędzać czas na łonie natury lub korzystając z plenerowej siłowni. Rodzice będą mogli aktywie wypoczywać ze swoimi pociechami dzięki przestrzeniom dla dzieci, szczególnie usytuowanemu przy ul. Olszynki Grochowskiej placyku zabaw i miasteczku ruchu drogowego. W bliskim sąsiedztwie są także liczne kawiarnie, restauracje, sklepy czy kluby fitness. Nieopodal znajduje się także CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA. W pobliżu znajduje się park im. Jana Szypowskiego „Leśnika”, na którego terenie jest: "Dworek Grochowski", plac zabaw, klub tenisowy, kryta pływalnia Szuwarek, oraz ogród jordanowski, z którego mogą korzystać nie tylko dzieci, ale również młodzież, ponieważ znajdują się tam boiska sportowe. Ponadto z myślą nie tylko o najmłodszych, stworzono ścieżkę dydaktyczną opracowaną na podstawie walorów historycznych, rekreacyjnych i przyrodniczych parku. Na terenie parku istnieje możliwość czynnego wypoczynku panują w nim cisza i spokój. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy i usługi oraz inne niezbędne instytucje, które z pewnością ułatwią codzienne życie. Pobliskie Centrum Szembeka, skupiające producentów z wieloletnią tradycję m.in. uznane piekarnie firmowe i sklepy mięsno-wędliniarskie oraz jedyny w swoim rodzaju obfity rynek świeżych warzyw i owoców, pozwoli na szybkie zakupy, a centra handlowe na przemierzanie ulubionych butików z przerwą na kawę w przyjemnej atmosferze.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koprzywiańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Koprzywiańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gocławek 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koprzywiańska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori "Ciekawi Świata" w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koprzywiańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Aleksander, w odległości 400 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koprzywiańska w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.12.2019

Data aktualizacji: 18.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie