Anin Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pożaryskiego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwest

Warszawa, Wawer, Anin, ul. Pożaryskiego 71

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Anin Park

5 zdjęć

Anin Park
Anin Park
Anin Park
Anin Park

Najbliższe inwestycje

 • Casa Fiore
  od: 9 758 zł/m2

  Casa Fiore

  Pekabex Casa Fiore Sp. z o.o.

  Mieszkanie Międzylesie, Wawer, Warszawa
  ul. Hafciarska 32
  11.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 60-96 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 3-5

Opis Inwestycji

Anin Park to nowoczesny budynek mieszkalny, wielorodzinny z 52 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie: lokale jednopoziomowe, dwu-, trzy- i cztero-pokojowe o powierzchni od 46m2 do 116m2.

Dla lokali na parterze przewidziano tarasy i ogródki, usytuowane wokół budynku. Pozostałe mieszkania posiadać będą balkony i duże okna otwierające się na otaczającą zieleń.

Pionową obsługę komunikacyjną zapewnią dwie klatki schodowe, każda z windą osobową zjeżdżająca także do garażu podziemnego, gdzie zlokalizowane będą pojedyncze miejsca postojowe. Na poszczególnych kondygnacjach zaprojektowano również komórki lokatorskie. Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony i wyposażony w monitoring zewnętrzny.

Zasilanie w prąd, wodę i kanalizację zapewni sieć miejska, a centralne ogrzewanie – nowoczesna kotłownia gazowa.

Niewątpliwą zaletą będzie estetyczna elewacja budynku wykończona miejscami ozdobną wyprawą dekoracyjną.

Inwestycja Anin Park to oaza oddechu w mieście. To adres z tradycją, który pozwala uwolnić się od zgiełku metropolii pozostając z nią w bliskim kontakcie. To wreszcie miejsce, w którym można wyostrzyć zmysły.

Inwestycja Anin Park znajduje się w Aninie, ul. Pożaryskiego 71 (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Anin Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Anin Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 9000 zł/szt.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Cena: 9000 zł/szt
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Stanowisko parkingowe w garażu podziemnym pojedyncze w cenie 29500 zł.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Anin Park zlokalizowana jest przy ul. Pożaryskiego 71 u zbiegu ulic Szpotańskiego i IX Poprzecznej, co niewątpliwie stanowi o jej atrakcyjności. Oferuje ona bowiem znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa - Anin, która dzisiaj ze względu na wysoką jakość pociągów oraz znakomite połączenia we wszystkie kierunki Warszawy, stanowi rodzaj naziemnego metra, jak również bardzo dobry i szybki dojazd do głównych arterii miejskich: Trasy Siekierkowskiej, Trasy Łazienkowskiej, ulic Grochowskiej i Marsa. Co więcej, lokalizację charakteryzuje sąsiedztwo obszernego Rezerwatu Leśnego im. Króla Jana Sobieskiego (najstarszy, drugi co do wielkości kompleks leśny w Warszawie i największy w jej prawobrzeżnej części), niska zabudowa głównie willowa oraz brak dużych blokowisk i skupisk osiedli. W odległości nieprzekraczającej 1 km znajduje się doskonale rozwinięta miejska infrastruktura: sklepy i punkty usługowo – handlowe, apteki, banki, stacje benzynowe, restauracje i kawiarnie oraz rodzinne Centrum Handlowe „Ferio Wawer” przy ul. Szpotańskiego, które powstało w zabytkowych, przedwojennych wnętrzach dawnej fabryki. Okolica obejmuje także przedszkola, szkoły podstawowe oraz licea ogólnokształcące, liczne placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży (Centrum Promocji Kultury, Biblioteka Miejska), a także wiele interesujących obiektów krajoznawczych, zabytków kultury i atrakcyjnych miejsc dla rodzinnego wypoczynku. Sympatycy aktywności sportowych znajdą w pobliżu rekreacyjne ścieżki biegowe, trasy rowerowe, a także położony nieopodal Ośrodek Sportu i Rekreacji, który oprócz basenu i fitness organizuje również sezonowe atrakcje, takie jak np. lodowisko w okresie zimowym.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Anin Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Anin Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Anin Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Anin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Anin Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Anin Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Domek Montessori w odległości 210 m, Punkt Przedszkolny "Maleństwo i Przyjaciele" w odległości 230 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Anin Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Radiologica Wawer w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Anin Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Anin Park w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.08.2016
Data aktualizacji: 01.03.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: