Apartamenty Wiślane

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Odkryta, oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, Ul. Odkryta 58

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 374 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Wiślane

9 zdjęć

Apartamenty Wiślane
Apartamenty Wiślane
Apartamenty Wiślane
Apartamenty Wiślane

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wyższy standard na zielonym Tarchominie

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej 58. Inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz jakość wykończenia. Oferujemy mieszkania od 30,75 m2 do 120 m2, oraz garaże podziemne. Osiedle będzie objęte całodobową ochrona i monitoringiem, co zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Apartamenty Wiślane, to inwestycja, która sprosta Państwa wysokim oczekiwaniom. To idealne miejsce dla poszukujących spokoju w zielonej oazie Tarchomina oraz wyższego standardu życia.

Daleko od zgiełku miasta z szybkim dojazdem do centrum

Mieszkania położone są w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, dzięki czemu będą mogli Państwo rozkoszować się ciszą i zielenią Tarchomina nie rezygnując jednocześnie z łatwego i szybkiego dojazdu do centrum Warszawy. Dzięki Mostowi Północnemu i planowanej linii szybkiego Tramwaju, która będzie zlokalizowana nieopodal inwestycji, będą mogli Państwo dotrzeć do centrum Warszawy w około pól godziny. Przystanek szybkiego tramwaju, planowany jest w odległości niespełna 500 m od Apartamentów Wiślanych, a zakładany czas przejazdu do stacji Metro Młociny to około 15 minut. Linie szybkiego tramwaju będą obsługiwały nowoczesne, niskopodłogowe tramwaje, przyjazne dla rodziców z wózkami dziecięcymi i osób starszych. W pobliżu znajduje się także pętla autobusowa Nowodwory z większością linii autobusowych dojeżdżających na Tarchomin. Most Północny już niebawem znacząco skróci czas dojazd do centrum samochodem.

Znajdziesz wszystko w okolicy Twojego domu

W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Wiślanych zlokalizowanych jest wiele sklepów spożywczych i punktów usługowych. Pobliskie restauracje i kawiarnie są doskonałym miejscem spotkań z przyjaciółmi. Do Państwa dyspozycji pozostaje także Białołęcki Ośrodek Sportu, basen, klub fitness, centrum zdrowia i Instytut Urody, znajdujące się w odległości 15 minut spacerem od Odkrytej 58. Najmłodsi mieszkańcy inwestycji  będą mieli w pobliżu kilka przedszkoli oraz dwie szkoły podstawowe i Liceum Ogólnokształcące z klasami dwujęzycznymi.

Nasz architekt zaprojektuje mieszkanie Twoich marzeń. My za to zapłacimy

Dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupu mieszkania w Apartamentach Wiślanych przygotowaliśmy specjalna ofertę bezpłatnego projektu koncepcyjnego aranżacji wnętrz. Zostanie on stworzony przez architekta, który zaplanuje układ mieszkania oraz wystój wnętrz dostosowując je odpowiednio do Twoich potrzeb i stylu życia.

Inwestycja Apartamenty Wiślane znajduje się na Nowodworach (12.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Green House Development.

Inwestycja Apartamenty Wiślane została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiślane nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy Białołęka, przy ul. Odkrytej 58.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wiślane?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wiślane mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Wiślane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hanki Ordonówny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wiślane znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiślane znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Piaskowy Smok w odległości 270 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Kamyk Zielony w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wiślane jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowie w odległości 40 m, Laboratorium Analiz Lekarskich "Analiza" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wiślane składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Moje Auchan, w odległości 270 m znajduje się A&S.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiślane w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: