Villa Garden przy ul. Edwarda 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Edwarda, oferowane bezpośrednio przez

Golden Lion Development

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Edwarda 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Garden przy ul. Edwarda 6

10 zdjęć

Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Villa Garden to nowa inwestycja Golden Lion Investments. Polega na kompleksowej renowacji oraz przebudowie domu wielorodzinnego znajdującego się w Łodzi, przy ulicy Edwarda 6. W tym eleganckim i kameralnym domu na dwóch kondygnacjach znajduje się 5 lokali mieszkalnych, w metrażach od 41 m2 do 69 m2. Dom jest usytuowany w spokojnej dzielnicy, wśród niskiej zabudowy. Jego wyjątkową atmosferę podkreśla duży, zadrzewiony ogród do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W ogrodzie zaplanowano miejsca do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. „Villa Garden“ to idealne miejsce dla osób, które cenią spokój i zieleń, w połączeniu z nieskrępowanym dostępem do wszystkich możliwości, jakie oferuje miasto.

Mieszkania w Villa Garden zostały zaplanowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i perfekcyjne wykorzystanie powierzchni. Wszystkie lokale są oferowane w standardzie deweloperskim, wyremontowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym podwórzu.

Inwestycja Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajduje się na Stokach, ul. Edwarda 6 (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Villa Garden przy ul. Edwarda 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 628 metrów od inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Niciarniana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 128 (budynek C) w odległości 274 m, szkoła w odległości 317 m, Zespół Szkoł Poligraficznych im. Mikołaja Reja w odległości 392 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Diagnostyki Leczenia Zaburzeń Snu, Bezdechu Sennego i Chorób Układu Oddechowego w odległości 624 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 671 m, Centralny Szpital Kliniczny w odległości 675 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 544 m znajduje się eLDe, w odległości 551 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 810 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 w odległości 264 m znajduje się boisko / kort, w odległości 403 m znajduje się boisko / kort, w odległości 675 m znajduje się Klub Sportowy WIFAMA.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: