Villa Garden przy ul. Edwarda 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Edwarda, oferowane bezpośrednio przez Golden Lion Development

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Edwarda 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Garden przy ul. Edwarda 6

10 zdjęć

Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6
Villa Garden przy ul. Edwarda 6

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Villa Garden to nowa inwestycja Golden Lion Investments. Polega na kompleksowej renowacji oraz przebudowie domu wielorodzinnego znajdującego się w Łodzi, przy ulicy Edwarda 6. W tym eleganckim i kameralnym domu na dwóch kondygnacjach znajduje się 5 lokali mieszkalnych, w metrażach od 41 m2 do 69 m2. Dom jest usytuowany w spokojnej dzielnicy, wśród niskiej zabudowy. Jego wyjątkową atmosferę podkreśla duży, zadrzewiony ogród do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W ogrodzie zaplanowano miejsca do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. „Villa Garden“ to idealne miejsce dla osób, które cenią spokój i zieleń, w połączeniu z nieskrępowanym dostępem do wszystkich możliwości, jakie oferuje miasto.

Mieszkania w Villa Garden zostały zaplanowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i perfekcyjne wykorzystanie powierzchni. Wszystkie lokale są oferowane w standardzie deweloperskim, wyremontowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym podwórzu.

Inwestycja Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajduje się na Stokach, ul. Edwarda 6 (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Villa Garden przy ul. Edwarda 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Edwarda - Czechosłowacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 30 w odległości 320 m, Zespół Szkół Poligraficznych im. Mikołaja Reja w Łodzi w odległości 490 m, Technikum nr 18 poligraficzne w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden przy ul. Edwarda 6 w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: