Piaskowa Aleja

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, ul. Saharyjska 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 482 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piaskowa Aleja

10 zdjęć

Piaskowa Aleja
Piaskowa Aleja
Piaskowa Aleja
Piaskowa Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- konstrukcja budynku tradycyjna – mieszana, ściany z bloczków wapienno – piaskowych typu Silka o grubości 18 cm lub/i 24 cm, stropy żelbetowe, - budynek niepodpiwniczony, - ściany i stropy: tynki gipsowe z malowaniem.

Dach

- dach w konstrukcji drewnianej – pokryty blachą.

Stolarka okienna

- okna z PCV pięciokomorowe z pakietem dwuszybowym, okleinowane od zewnątrz, od środka (wewnątrz) białe, - wmontowane systemowe listwy napowietrzające, zgodnie z przepisami technicznymi.

Drzwi zewnętrzne

- dwuskrzydłowe drzwi wejściowe do budynku aluminiowe z osprzętem, - drzwi wejściowe do mieszkań pełne, antywłamaniowe z osprzętem.

Balkony

- wylewki betonowe oraz gres antypoślizgowy i mrozoodporny, - balustrady balkonowe i portfenetry w oknach malowane proszkowo z wypełnieniem ze szkła.

Posadzka

- podłoże z jastrychu cementowego na styropianie, zatarte na gładko.

Ściany

- izolacja termiczna ścian zewnętrznych ze styropianu lub/i wełny mineralnej, wykończone tynkiem silikatowo – silikonowym lub/i deską kompozytową, - ściany wewnętrzne garażowe od strony mieszkalnej i od strony klatki schodowej docieplone wełną mineralną, - ściany działowe z bloczka wapienno – piaskowego typu Silka o grubości 8 cm, - na ścianach i stropach tynki gipsowe kat. III zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro.

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu.

Instalacje

Wodno–kanalizacyjne: - poprowadzone w przestrzeniach instalacyjnych lub/i w warstwie podpodłogowej lub/i na ścianach, - indywidualne liczniki wody umieszczone w częściach wspólnych lub w mieszkaniach. Gazowa: - poprowadzona po ścianach, doprowadzona do łazienek i kuchni, - w łazienkach piec gazowy dwu-funkcyjny, kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania, - wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej poprowadzone w kształtkach ceramicznych, - gazomierze umieszczone w częściach wspólnych. Elektryczna i teletechniczna: - instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem – bez opraw, - instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem, - instalacja telefoniczna wraz z osprzętem, - instalacja telewizyjna wraz z osprzętem – przygotowanie do instalacji telewizji kablowej, - instalacja domofonowa wraz z osprzętem, - indywidualne tablice elektryczne z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi, - liczniki energii elektrycznej zlokalizowane w częściach wspólnych, - instalacja odgromowa budynku.

Ogrzewanie

- poprowadzone w warstwie podpodłogowej, - grzejniki panelowe w pokojach i kuchniach, w łazienkach drabinkowe, - głowice termostatyczne na grzejnikach

Wentylacja

- dla pomieszczeń sanitarnych i kuchni wentylacja grawitacyjna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (5)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc) : 7 garaży, 2 miejsca postojowe.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Piaskowa Aleja logo

Piaskowa Aleja to kameralna inwestycja deweloperska położona w Łodzi przy ul. Saharyjskiej 4. Doskonała lokalizacja na prestiżowym, bezpiecznym osiedlu, sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz bezpośredni dojazd do centrum miasta czynią to miejsce idealnym dla osób, które chcą korzystać z miejskiej infrastruktury, a wolny czas spędzać na świeżym powietrzu.

Największym atutem inwestycji Piaskowa Aleja jest wyjątkowe, na skalę miasta Łodzi, położenie łączące w sobie możliwość korzystania z uroków pięknej przyrody oraz rozległych terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym szybkim i łatwym dojeździe do centrum miasta. Znajdujące się w bliskim sąsiedztwie tereny leśne zachęcają do spacerów, a dobrze zorganizowana infrastruktura osiedla sprzyja wycieczkom rowerowym.

Zwolennicy aktywnego spędzania czasu mogą korzystać z pobliskiego Orlika, wyposażonego w profesjonalne boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kortu tenisowego oraz siłowni, a dzieci z przyległego do Orlika, ogrodzonego placu zabaw. Dodatkową atrakcją okolicy jest stajnia Wiki, oferująca lekcje jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. Mieszkając w takiej okolicy, będziecie Państwo korzystać z wolnego czasu w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Piaskowa Aleja wyróżnia się na tle innych inwestycji deweloperskich swoim kameralnym charakterem. W jednym budynku wielorodzinnym znajduje tylko 9 apartamentów, co znacząco wpływa na komfort życia mieszkańców, podnosi prestiż inwestycji, a także sprawia, że mają oni więcej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich. Każdy klient ma możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu lub miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zostały również zaprojektowane pomieszczenia gospodarcze wewnątrz budynku. W ramach zagospodarowania terenu zaplanowano wydzielenie części zielonej, liczne nasadzenia oraz oświetlenie ogrodowe.

Piaskowa Aleja będzie inwestycją łączącą tradycję z nowoczesnością. Bryła budynku oraz jej charakter idealnie wkomponowuje się w osiedle eleganckich, willowych domów. Natomiast kolorystyka elewacji, charakterystyczne drewniane elementy oraz przeszklenia nawiązują do nowoczesnych inwestycji. Wiodąca łódzka pracownia architektoniczna Jana Gorgula zadbała o to, aby budynek powstał na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami budownictwa: duże okna, przestronne balkony i ogródki, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania oraz stropy monolityczne, dające możliwość przebudowy układu pomieszczeń nawet po zakupie, to znaki charakterystyczne naszej inwestycji. Dodatkowym wyróżnikiem jest elegancko wykończona klatka schodowa z grafikami przedstawiającymi obrazy pustyni, które nawiązują do nazwy Piaskowa Aleja.

Inwestycja Piaskowa Aleja znajduje się w Górnej, ul. Saharyjska 4 (3.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Piaskowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piaskowa Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Położenie w pobliżu głównych arterii miejskich ułatwia komunikację ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz zapewnia szybki dojazd do autostrad A1 i A2, a także dróg ekspresowych w kierunku Wrocławia i Katowic. Zaledwie kilka minut wystarczy, aby dojechać do ul. Piotrkowskiej, dworca Kaliskiego, centrów handlowych Sukcesja, Tulipan i Port Łódź, a także łódzkich centrów biznesowych… W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się m.in.: szkoła z dużym terenem sportowym, przedszkole, place zabaw, zewnętrzna siłownia, służba zdrowia, sklepy, apteka, a także urokliwy las oraz trasy spacerowe wzdłuż rzeki Jasień.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piaskowa Aleja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piaskowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Piaskowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pustynna - Nowe Sady.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piaskowa Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piaskowa Aleja znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bim Bam Bom w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piaskowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piaskowa Aleja w odległości 400 m znajduje się Orlik, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Górnej

Oferty w Górnej

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: