Willa Odolany

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Boguszewska, oferowane bezpośrednio przez Garden City Development

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Boguszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Odolany

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Stacja Kazimierz 5
  od: 15 350 zł/m2

  Stacja Kazimierz 5

  Polnord S.A.

  Mieszkanie Odolany, Wola, Warszawa
  ul. Jana Kazimierza
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 39-113 m2
  • Mieszkań: 27
  • Pokoje: 2-5
 • Apartamenty Nakielska

  Apartamenty Nakielska

  PROFIT Development

  Mieszkanie Ulrychów, Wola, Warszawa
  ul. Nakielska 5
  5 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 30-110 m2
  • Mieszkań: 82
  • Pokoje: 1-4
 • Modern Space

  Modern Space

  Robyg S.A.

  Mieszkanie Stare Włochy, Włochy, Warszawa
  ul. Budki Szczęśliwickie
  5.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 90 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Rozpoczęliśmy projekt „Willa Odolany”, który plasuje się w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Dla naszych wyjątkowych klientów mamy 14 wspaniałych mieszkań, położonych na działce, w bliskim sąsiedztwie natury i terenów zielonych.

Wyjątkowości naszej inwestycji nadają pięknie zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły nie tylko mieszkania, ale też holl wejściowy, klatka schodowa, wykończenie balkonów oraz aranżacja terenu wokół budynku.

Ze szczególną uwagą dobieraliśmy materiały na elewację, płytki na wykończenie klatki schodowej i korytarzy, a także umeblowanie holu głównego. Każde z pomieszczeń jest nie tylko funkcjonalne, ale też przemyślane pod względem estetycznym. Jest to projekt, który z jednej strony zachwyca swoją prostotą i nawiązuje do klimatu starej Woli, z drugiej zaś, uwzględnia najnowsze trendy w budownictwie i innowacyjne rozwiązania. Wszystko tworzy koncepcje dobrze przemyślanego, nowoczesnego, kameralnego budynku, który jest doskonale nasłoneczniony i odpowiednio wyeksponowany. Dużym atutem inwestycji są piękne, słoneczne tarasy.

Istnieje możliwość połączania dwóch mieszkań.

Inwestycja Willa Odolany znajduje się na Odolanach, ul. Boguszewska (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Garden City Development.

Inwestycja Willa Odolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Odolany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Garden City Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc): miejsce garażowe z miejscem na rower.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

-Szybki dojazd z przystanku Fort Wola metro Rondo Daszyńskiego. Linie 105, 11, 10, 26. Czas dojazdu 10min, odjazdy co 10 minut, -Dworzec Centralny znajduje się 6 km od naszej inwestycji. Jeśli wybierzecie się Państwo samochodem, podróż będzie trwała 15 minut. Jeśli zdecydujecie się na tramwaj, dojedziecie w 30 minut. -Podobnie jak do Dworca Centralnego, podróż do centrum zajmie Państwu około 15 minut.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Odolany?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Odolany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Odolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Kazimierza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Odolany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Odolany znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 60 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 130 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Odolany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Odolany w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 13.05.2016
Data aktualizacji: 04.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: