Willa Odolany

- DOSTĘPNE OD ZARAZ

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Garden City Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa Odolany dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
13
3
66,49 m²
4
5
3
56,01 m²
1

Opis Inwestycji

Rozpoczęliśmy projekt „Willa Odolany”, który plasuje się w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Dla naszych wyjątkowych klientów mamy 14 wspaniałych mieszkań, położonych na działce, w bliskim sąsiedztwie natury i terenów zielonych.Wyjątkowości naszej inwestycji nadają pięknie zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły nie tylko mieszkania, ale też holl wejściowy, klatka schodowa, wykończenie balkonów oraz aranżacja terenu wokół budynku.Ze szczególną uwagą dobieraliśmy materiały na elewację, płytki na wykończenie klatki schodowej i korytarzy, a także umeblowanie holu głównego. Każde z pomieszczeń jest nie tylko funkcjonalne, ale też przemyślane pod względem estetycznym. Jest to projekt, który z jednej strony zachwyca swoją prostotą i nawiązuje do klimatu starej Woli, z drugiej zaś, uwzględnia najnowsze trendy w budownictwie i innowacyjne rozwiązania. Wszystko tworzy koncepcje dobrze przemyślanego, nowoczesnego, kameralnego budynku, który jest doskonale nasłoneczniony i odpowiednio wyeksponowany. Dużym atutem inwestycji są piękne, słoneczne tarasy.Istnieje możliwość połączania dwóch mieszkań.

Inwestycja Willa Odolany znajduje się na Odolanach, ul. Boguszewska (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Garden City Development.

Inwestycja Willa Odolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Odolany pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 56 do 66 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 66 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Garden City Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc): miejsce garażowe z miejscem na rower.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Odolany

-Szybki dojazd z przystanku Fort Wola metro Rondo Daszyńskiego. Linie 105, 11, 10, 26. Czas dojazdu 10min, odjazdy co 10 minut, -Dworzec Centralny znajduje się 6 km od naszej inwestycji. Jeśli wybierzecie się Państwo samochodem, podróż będzie trwała 15 minut. Jeśli zdecydujecie się na tramwaj, dojedziecie w 30 minut. -Podobnie jak do Dworca Centralnego, podróż do centrum zajmie Państwu około 15 minut.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 450 metrów od inwestycji Willa Odolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Cm.Wolski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Odolany znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 800m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 1300m, Przedszkolaki z Naszej Paki. Przedszkole Niepubliczne w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Centrum Medyczne CMP Wola | Przychodnia, w odległości 600 m znajduje się Medi Partner, w odległości 750 m znajduje się NZOZ Radiologica Oddział Wola.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Kościół P.W. Matki Nieustającej Pomocy Kościoła Starokatolickiego Mariawitów, w odległości 600 m znajduje się Kościół Starokatolicki Mariawitów, w odległości 700 m znajduje się Kino 5D Extreme .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się CrossFit Dock, w odległości 450 m znajduje się BastionGym, w odległości 550 m znajduje się Park Powstańców Warszawy.

Data publikacji: 13.05.2016

Data aktualizacji: 26.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie