Ustronie 63

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez FedeZu Group

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ustronie 63 dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
5
87 m²
Parter
3
5
87 m²
Parter
5
5
87 m²
Parter
7
5
87 m²
Parter
9
5
87 m²
Parter
2
6
160,85 m²
1
4
6
160,85 m²
1
6
6
160,85 m²
1
8
6
160,85 m²
1
10
6
160,85 m²
1

Opis Inwestycji

Ustronie 63

Osiedle Ustronie 63 to nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych/mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podwarszawskich Markach (15 km od Warszawy). Na tą kameralną inwestycję składać się będą segmenty powtarzalne – domy dwu lokalowe o powierzchni użytkowej mieszkalnej 247.85m2. Powierzchnia lokali mieszkalnych na parterze budynku to 87,00m2 a powierzchnia lokali na piętrze budynku wynosi 160,85m2.Architektura osiedla to połączenie prostoty i nowoczesności. Zastosowanie neutralnych barw i prostej formy elewacji sprawia, że Osiedle Ustronie 63 doskonale komponuje się z otoczeniem. W każdym z lokali mieszkalnych na parterze zaprojektowano 4 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę i toaletę. Natomiast na piętrze i poddaszu zaprojektowano 5 sypialni, pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 łazienki i 2 toalety. Uzyskano strefę nocną i dzienną co umożliwia przyjmowanie gości nie zakłócając w tym samym czasie funkcjonowania mieszkańców w strefie nocnej. Na parterze budynku mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z ogródka, na piętrze natomiast zaprojektowano tarasy i balkony. Mieszkania, które oddajemy do Państwa dyspozycji zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania, są doskonale doświetlone.Inwestycja Ustronie 63 znajduje się w Markach, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group.Inwestycja Ustronie 63 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.Aktualnie w inwestycji Ustronie 63 pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 87 do 160 metrów kwadratowych.

Inwestycja Ustronie 63 znajduje się w Markach, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group.

Inwestycja Ustronie 63 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ustronie 63 pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 87 do 161 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 87 m2 (5 mieszkań)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 161 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FedeZu Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 201 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 87 do 161 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ustronie 63

Osiedle zlokalizowane jest w cichej, spokojnej okolicy z dala od wielkomiejskiego zgiełku, na północny wschód, 15km, od Warszawy. Przez Marki przepływają: rzeka Długa oraz rzeka Czarna, uchodzące do kanału Żerańskiego. Sprawna komunikację z Warszawą zapewnia zarówno krajowa trasa Warszawa-Białystok jak i Aleja Armii Krajowej łącząca Marki z Wolą, Ochotą.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Ustronie 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nauczycielska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ustronie 63 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 900m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 1000m, PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Borkowska M. Gabinet terapii pedagogiczno - logopedycznej, w odległości 450 m znajduje się Reinholz-Jaskólska Małgorzata, lek. med. ginekolog, w odległości 500 m znajduje się Olimpik Park.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1600 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki.

Data publikacji: 19.06.2019

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie