Ustronie 63

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez FedeZu Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 554 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Promienna IV(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Promienna IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 30 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mazovia Development
 • Słoneczna Marki(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI
 • Osiedle Makówko(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Okólna 47C (0.7 km od Warszawy)
  Osiedle Makówko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 52 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  SPC 1 SP. z o.o.

Opis Inwestycji

Ustronie 63

Osiedle Ustronie 63 to nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych/mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podwarszawskich Markach (15 km od Warszawy). Na tą kameralną inwestycję składać się będą segmenty powtarzalne – domy dwu lokalowe o powierzchni użytkowej mieszkalnej 247.85m2. Powierzchnia lokali mieszkalnych na parterze budynku to 87,00m2 a powierzchnia lokali na piętrze budynku wynosi 160,85m2.Architektura osiedla to połączenie prostoty i nowoczesności. Zastosowanie neutralnych barw i prostej formy elewacji sprawia, że Osiedle Ustronie 63 doskonale komponuje się z otoczeniem. W każdym z lokali mieszkalnych na parterze zaprojektowano 4 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę i toaletę. Natomiast na piętrze i poddaszu zaprojektowano 5 sypialni, pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 łazienki i 2 toalety. Uzyskano strefę nocną i dzienną co umożliwia przyjmowanie gości nie zakłócając w tym samym czasie funkcjonowania mieszkańców w strefie nocnej. Na parterze budynku mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z ogródka, na piętrze natomiast zaprojektowano tarasy i balkony. Mieszkania, które oddajemy do Państwa dyspozycji zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania, są doskonale doświetlone.Inwestycja Ustronie 63 znajduje się w Markach, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group.Inwestycja Ustronie 63 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.Aktualnie w inwestycji Ustronie 63 pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 87 do 160 metrów kwadratowych.

Inwestycja Ustronie 63 znajduje się w Markach, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group.

Inwestycja Ustronie 63 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ustronie 63 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 87 do 161 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FedeZu Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 201 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ustronie 63

Osiedle zlokalizowane jest w cichej, spokojnej okolicy z dala od wielkomiejskiego zgiełku, na północny wschód, 15km, od Warszawy. Przez Marki przepływają: rzeka Długa oraz rzeka Czarna, uchodzące do kanału Żerańskiego. Sprawna komunikację z Warszawą zapewnia zarówno krajowa trasa Warszawa-Białystok jak i Aleja Armii Krajowej łącząca Marki z Wolą, Ochotą.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Ustronie 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nauczycielska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ustronie 63 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 900m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 1000m, PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Borkowska M. Gabinet terapii pedagogiczno - logopedycznej, w odległości 450 m znajduje się Reinholz-Jaskólska Małgorzata, lek. med. ginekolog, w odległości 500 m znajduje się Olimpik Park.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1600 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki.

Data publikacji: 19.06.2019

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie