Osiedle Margerytka etap 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez FedeZu Group

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 101

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Margerytka etap 3

13 zdjęć

Osiedle Margerytka etap 3
Osiedle Margerytka etap 3
Osiedle Margerytka etap 3
Osiedle Margerytka etap 3

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Przyjaciół 4

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

 • Future Gardens - Etap II

  JANPUL

 • Aura Garden
  Pod wynajem

  Mill-Yon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Marzysz o nowym i jednocześnie gotowym do zamieszkania mieszkaniu? Osiedla Margerytka to nowa inwestycja na Białołęce stworzona specjalnie z myślą o młodych, którzy myślą o stabilizacji i założeniu rodziny. W nowoczesnym kompleksie czterech budynków znajdą Państwo mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach. Wszystkie mieszkania mają duże panoramiczne okna, które zapewniają doskonałe doświetlone przestrzeni. Ponad to część mieszkań posiada atrakcyjne ogródki lub przestronne balkony.

Osiedle Margerytka to wyjątkowe osiedle zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy cenią ciszę, spokój i zielone otocznie. W tym miejscu Ty i Twoja rodzina znajdziecie wszystko, czego potrzeba do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu.

Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 101 (12.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera FedeZu Group.

Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu penthouse, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 70 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 694 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FedeZu Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku żelbetowa - szkieletowa.

Dach

Izolacja cieplna: styropian z klinami min. 15 cm. Izolacja przeciwwodna sytemowa np. Sopradere.

Elewacja

Ocieplenie: styropian grubość 14cm lub wełna mineralna hydrofobizowana 12cm. Tynk: mineralny na siatce, gramatura: drobnoziarnisty 1.5mm; kolor: biały. Cokół – gres ciemnoszary. Okładziny 4.kondygnacji – płyty HPL na konstrukcji systemowej; kolor drewnopodobny – np. grusza. Elementy stalowe balkonów - malowane proszkowo. Obróbki ślusarskie - malowane proszkowo.

Stolarka okienna

Okna PCV, jednostronnie okleinowane termofloat Kmax <1,1 W/m2K zgodnie z zestawieniem stolarki . Okucia obwiedniowe z opcją rozszczelniania, pozwalającą na uchylanie okna z różnymi stopniami rozwarcia, lub nieotwierane.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań okleina drewniana, klamka i szyldy stalowe zaopatrzone w próg systemowy i zamek, antywłamaniowe, atestowane, klasy C.

Balkony

Płytki gresowe mrozoodporne 30x30cm na kleju elastycznym, izolacja p. wodna, płyta żelbetowa, izolacja termiczna- styropian 2 cm, tynk mineralny.

Posadzka

Podłogi szlichta - wg projektu bez warstwy wykończeniowej.

Ściany

Ściany - tynk gipsowy kategorii III. Tynki w łazienkach i wc będą zatarte na ostro, jako podłoże pod glazurę.

Sufity

Sufity - tynk gipsowy kategorii III.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne wykonane z blachy stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja C.O., instalacja telewizyjna, telefoniczna, internetowa.

Ogrzewanie

Zasilanie w zakresie centralnego ogrzewania i ciepłej wody z węzła c.o. w budynku.

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna zgodnie z projektem, kratka wentylacyjna biała.

Wyposażenie łazienki

Wyposażona w instalacje, montaż urządzeń we własnym zakresie. Grzejnik drabinkowy w standardzie.

Wyposażenie kuchni

Podłączenie do zlewozmywaka i do zmywarki, montaż urządzeń we własnym zakresie.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, boisko, internet, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest realizowana w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Tylko 12 km od Zalewu Zegrzyńskiego, do którego mogą Państwo dojechać uroczą ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż pobliskiego Kanału Żerańskiego. Pomimo tego, że inwestycja znajduje się z dala od miejskiego zgiełku to jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego zalewie w 20 min możemy dojechać do najbliższej stacji metra. Zmotoryzowani mieszkańcy skorzystają z Trasy Toruńskiej oraz Mostu Północnego.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tomaszew 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne,,Malinowe Przedszkole" w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hadmedica w odległości 320 m.

Data publikacji: 17.05.2017
Data aktualizacji: 01.08.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: