Apartamenty Wola

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Syreny, oferowane bezpośrednio przez Expander Nieruchomości

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Syreny 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 253 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Wola

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja powstaje na Woli, w rejonie Młynów. Lokalizacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących miejsca pozwalającego w pełni korzystać z dobrodziejstw mieszkania blisko centrum. Jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami – pięć linii tramwajowych, liczne połączenia autobusowe, stacja PKP Warszawa-Kasprzaka oraz budowana stacja metra Płocka zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej.

Inwestycja Apartamenty Wola znajduje się na Młynowie, ul. Syreny 4 (3.3 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wola nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc): cena na poziomie -1: 35 000 zł; cena na poziomie -2: 30 000 zł.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wola?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płocka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wola znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 139 w odległości 80 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Sokołowska" w odległości 190 m, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie Centrum Edukacji Zawodowej w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wola jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Oko w oko w odległości 80 m, Przychodnia Wolska w odległości 100 m, Prosen w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Mięso Wędliny, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Katarzynka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wola w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 04.05.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: