Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Odolany

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 270 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe OdolanyNowe Odolany

6 zdjęć

Nowe Odolany
Nowe Odolany
Nowe Odolany
Nowe Odolany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 358 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (202)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (401 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Odolany to spójne architektonicznie osiedle złożone z trzech niezależnych budynków mieszkalnych połączonych wspólną dwukondygnacyjną platformą garażową. Budynki zaprojektowano w różnych wysokościach, oraz dynamicznej elewacji mającej na celu rozbicie wizualne i akustyczne pierzei. Jako główny trend stylistyczny projektu, przyjęto założenia modernistyczne. Większość mieszkań zaprojektowano z ekspozycją wschód – zachód.

Wjazd na teren posesji zaplanowano bezpośrednio od ulicy Jana Kazimierza. W południowo-wschodniej części osiedla przewidziano plac miejski na którym znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsce wypoczynku wśród zieleni o charakterze parkowym. Dostęp do budynków mieszkalnych odbywać się będzie od ulicy Jana Kazimierza poprzez dwie drogi wewnętrzne, alejki (ścieżki piesze) a także dziedzińce. Wjazdy do garaży znajdować się będą na dwóch skrajach działki. Przewidziano wygrodzenie osiedla od strony budynku B, z wyłączeniem budynku A najbardziej wyeksponowanego od ulicy Jana Kazimierza.

Forma budynków nawiązuje do śródmiejskich kamieniczek o geometrycznych, wertykalnych i horyzontalnych podziałach.

Górne części elewacji zostały wycofane w stosunku do jej głównego lica, nadając im nowoczesny charakter.

Podążając za ideą korzystania z klasycznych rozwiązań stylistycznych część X podkreślono poprzez wykończenie fragmentów elewacji dekoracyjnymi okładzinami o wyrazistej barwie i strukturze. Szlachetne tynki o zróżnicowanej gramaturze i fakturze, płyty w kolorystyce jasnego drewna i stalowoszare balustrady balkonów wyróżniają tę inwestycję spośród innych.

Dopełnieniem całości będą estetyczne detale architektoniczne w postaci zegarów i lamp terenowych.

Inwestycja Nowe Odolany znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Inwestycja Nowe Odolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 358 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Odolany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (401 miejsc)

W inwestycji znajdują się 202 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Odolany?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Odolany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1622 metrów od inwestycji Nowe Odolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Janusza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Odolany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Odolany znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Baby Steps w odległości 158 m, Norlandia w odległości 198 m, Sensoludki w odległości 217 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Odolany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Best way DENT w odległości 38 m, SunnyDENT w odległości 134 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 149 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Odolany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 75 m znajduje się Cukiernia Małgosi, w odległości 95 m znajduje się Odessa Market, w odległości 119 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Odolany w odległości 135 m znajduje się boisko / kort, w odległości 137 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.09.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023