Apartamenty Wyzwolenia

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wyzwolenia, oferowane bezpośrednio przez

Euro-Build Sp. z o.o. Sp. K.

Olsztyn, ul. Wyzwolenia

Apartamenty WyzwoleniaApartamenty Wyzwolenia

7 zdjęć

Apartamenty Wyzwolenia
Apartamenty Wyzwolenia
Apartamenty Wyzwolenia
Apartamenty Wyzwolenia
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

30 - 69/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Olsztyn Śródmieście - 506 m

Przystanek Tramwajowy - 178 m

Przystanek Autobusowy - 197 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 26 placówek edukacyjnych, 117 kawiarni i restauracji, 31 sklepów, 30 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 1,96-7,12 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : możliwy zakup jednego miejsca do jednego mieszkania

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 55 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Wyzwolenia w Olsztynie to inwestycja w Twoją przyszłość. Nowoczesny apartamentowiec wybudowany w samym centrum stolicy Warmii oferuje Państwu komfortową przestrzeń mieszkalną wkomponowaną w urokliwe olsztyńskie Stare Miasto. Doskonała lokalizacja z widokiem na najświetniejsze zabytki Olsztyna i na malownicze jezioro Długie zapewni mieszkańcom wymarzony luksus, uczucie spełnienia i bezpieczeństwo.

Spółka Euro-build z 20-letnim doświadczeniem w realizacjach inwestycji budowlanych i deweloperskich to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług mieszkalnych. Od samego początku stawiamy na perfekcyjną obsługę naszych klientów, nie zapominając o odpowiedzialnej polityce ekologicznej. Troska o środowisko naturalne to ważny element w strategii działania naszej firmy. Apartamenty Wyzwolenia spełniają wszystkie standardy europejskich norm ochrony środowiska. Wykorzystujemy i zachowujemy tereny zielone, instalujemy panele fotowoltaiczne, dbamy, by komfort codziennego życia zapewniały Państwu nie tylko wygody luksusowego mieszkania, ale także całego terenu inwestycji.

Mieszkania w naszym apartamentowcu to świetnie zaprojektowane lokacje. Metraż od 30 do 125 m2 zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przestrzenne Loggia , dwie windy, dwupoziomowe garaże podziemne, prywatna strefa fitness oraz wewnętrzny kids playroom, wszystko zaplanowane, by zapewnić mieszkańcom kompleksową i doskonałą usługę mieszkalną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to chwila przełomowa w życiu każdego człowieka. Wiemy też, że wydane pieniądze muszą dać satysfakcję i zapewnić spokój. Filozofia działania naszej firmy koncentruje się zawsze na satysfakcji klienta. Państwa uśmiech, bezpieczeństwo i zadowolenie są naszą najlepszą rekomendacją

W Apartamentach Wyzwolenia zarówno projekt wnętrz, jak i realizacja całości wpisują się w trend zachowywany w całej Europie. Euro-bulid łączy tradycję z nowoczesnością. Wyszukujemy atrakcyjne lokalizacje, szukamy niezagospodarowanych terenów i staramy się włączać je w miejski żywioł, zachowując jednocześnie lokalny klimat i ciszę. Budujemy z klasą, wykorzystujemy charakterystykę okolicznej zabudowy, komponujemy przestrzeń w spójną, estetyczną całość, by zapewnić Państwu komfort, a miastu odpowiednią kompozycję architektoniczną.

Inwestycja Apartamenty Wyzwolenia znajduje się w Olsztynie, ul. Wyzwolenia (0.2 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez Euro-Build Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wyzwolenia w sprzedaży jest 55 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Euro-Build Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 1,96-7,12 m2.

Lokalizacja inwestycji

Ścisłe centrum miasta doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Olsztyna, nieopodal Ratusz, galeria handlowa, liceum ogólnokształcące, szkoła podstawowa i przedszkole, sklepy spożywcze, restauracje i puby Starego Miasta. Strefa chillout, park Podzamcze, place zabaw, ścieżki rowerowe, teatr i kino. Nie można sobie wymarzyć lepszego miejsca w Olsztynie. Warmia zaprasza, Warmia czeka na Ciebie.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wyzwolenia?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wyzwolenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 506 metrów od inwestycji Apartamenty Wyzwolenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wyzwolenia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wyzwolenia znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 24 m, szkoła w odległości 69 m, II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 116 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wyzwolenia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 31 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 188 m, Sujka w odległości 222 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wyzwolenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 164 m znajduje się Pączkarnia, w odległości 169 m znajduje się Żabka, w odległości 213 m znajduje się Delikatesy Dwójka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wyzwolenia w odległości 29 m znajduje się boisko / kort, w odległości 197 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 215 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 22.12.2022
Data aktualizacji: 10.04.2024
Euro-Build Sp. z o.o. Sp. K. logo

Euro-Build Sp. z o.o. Sp. K.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wyzwolenia 6/1 10-105 Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: