N.01 Wola City Loft

Mieszkania na sprzedaż ul. Norwida, oferowane bezpośrednio przez Nordmar Sp z o.o.

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Norwida 1

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

N.01 Wola City Loft

13 zdjęć

N.01 Wola City Loft
N.01 Wola City Loft
N.01 Wola City Loft
N.01 Wola City Loft

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Olbrachta 24
  od: 12 180 zł/m2
  Pod wynajem

  GN Group

 • WoW Wola
  Pod wynajem

  Metropolis Investments

Opis Inwestycji

N.01 Wola City Loft logo

Przestronny budynek o podwyższonym standardzie, składający się w całości z nowoczesnych, 2 poziomowych apartamentów z duszą miejskiego loftu. Ta kameralna inwestycja to 32 wyjątkowe mieszkania, każde z przestronnym salonem o wysokości 5.8 m. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie, miejsca z charakterem, które wyróżnia się na tle powtarzalnych projektów – sprawdź N.01!

Inwestycja N.01 Wola City Loft znajduje się na Ulrychowie, ul. Norwida 1 (5.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nordmar Sp z o.o..

Inwestycja N.01 Wola City Loft jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań w tym 32 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji N.01 Wola City Loft pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 113 metrów kwadratowych w cenie od 10 978 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nordmar Sp z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony

Posadzka

Ogrzewanie podłogowe w standardzie każdego lokalu

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, klimatyzacja, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

N.01 to wyjątkowy projekt miejskich loftów w doskonałej lokalizacji – zaledwie 1,2 km od stacji metra i 3 km od Ronda Daszyńskiego – nowego, biznesowego centrum Stolicy.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji N.01 Wola City Loft mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji N.01 Wola City Loft znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antka Rozpylacza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji N.01 Wola City Loft znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 180 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 180 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji N.01 Wola City Loft składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się warzywniak, w odległości 180 m znajduje się Euro Sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji N.01 Wola City Loft w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Hala Sportowa "Reduta".

Data publikacji: 16.03.2021
Data aktualizacji: 19.05.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: