Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

CityZenSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Espais Polska Sp z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 971 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Nordic Mokotów (50 m dalej)

Inwestycja Nordic Mokotów znajduje się na Stegnach, Al. Sikorskiego 9C (5,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera YIT Development Sp. z o.o.. Inwestycja Nordic Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 134 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Sikorskiego 9C (5,7 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 31 - 134 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
YIT Development Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Nordic Mokotów etap II (109 m dalej)

Inwestycja Nordic Mokotów etap II znajduje się na Stegnach, al. Sikorskiego (5,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera YIT Development Sp. z o.o.. Inwestycja Nordic Mokotów etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 97 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 155 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Sikorskiego (5,6 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 97
 • Powierzchnia: 29 - 155 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
YIT Development Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Green Mokotów etap VII (140 m dalej)

Inwestycja Green Mokotów etap VII znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (5,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap VII jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 54 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Stegny, al. gen. Sikorskiego (5,8 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 54
 • Powierzchnia: 37 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Robyg S.A. Mieszkania spełniające kryteria

CityZen to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Mokotowie, przy Al. Sikorskiego 9A / ul. Pory.
Tworzą je cztery połączone ze sobą budynki ze wspólnym, 2-poziomowym garażem podziemnym.

Swoją wyjątkowość CityZen zawdzięcza wspaniałemu wewnętrznemu ogrodowi zaprojektowanemu w stylu Zen, który jest dostępny tylko dla mieszkańców osiedla. Dzięki pięknej i przestronnej architekturze zieleni (blisko 5 000 m²) zawsze znajdziesz w nim upragnioną chwilę ukojenia. Możesz usiąść na ławeczce i cieszyć się spokojem w pięknym otoczeniu lub założyć sportowe buty i odkrywać radość joggingu w urzekającej scenerii!

W CityZen z pewnością znajdziesz mieszkanie, które w pełni odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. W ofercie znajdują się wygodne mieszkania i apartamenty o powierzchniach dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Część nich posiada balkon, taras lub loggię. Dodatkowo duże okna zapewniają swobodny dostęp światła i pozwalają cieszyć się widokiem miasta lub zieleni Mokotowa.

Inwestycja CityZen znajduje się na Stegnach, Al. Sikorskiego 9A (5,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Espais Polska Sp z o.o..

Inwestycja CityZen została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji CityZen pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Espais Polska Sp z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Balkony:
Balkony, loggie i tarasy:
Posadzki na balkonach i loggiach pokryte gresem mrozoodpornym, na tarasach płyty betonowe,
balustrady - w zależności od usytuowania - pokryte płytami kamiennymi lub ze szkła bezpiecznego z pochwytem, podziały między sąsiadującymi balkonami i tarasami - ze szkła matowego w ramach stalowych, sufity balkonów, loggi i tarasów wykończone w kolorze elewacji, otynkowane tynkiem cienko powłokowym na izolacji termicznej.
Stolarka okienna:
Okna drewniane uchylno-rozwierane, w usługach ślusarka okienna aluminiowa, szyby zespolone o współczynniku U=1.1(W/m2xK); od strony ulicy Sikorskiego o podwyższonym współczynniku izolacyjności, zamontowane nawietrzaki higrosterowalne.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, okleinowe w kolorze z naturalnego drewna,
okucia i klamki ze stali nierdzewnej, fragmenty ściany obłożone płytą drewnopodobną.
Parapety wewnętrzne:
W 95% mieszkań nie ma parapetów w mieszkaniach ponieważ okna są do podłogi.
Konstrukcja budynku:
Konstrukcja żelbetowa płytowo-słupowa.
Posadzka:
Wylewka betonowa z dylatacją na obwodzie,
izolacja akustyczna ze styropianu akustycznego.
Wyposażenie łazienki:
Standard wykończenia mieszkań nie obejmuje dostawy i montażu ceramiki łazienkowej i armatury sanitarnej.
Wentylacja:
Wywiewna mechaniczna w łazienkach, kuchniach, wc i korytarzach części wspólnych, w kuchniach dwa kanały wentylacyjne: wywiewny i do podłączenia okapu, zorganizowany nawiew powietrza w mieszkaniach (nawietrzaki w oknach).
Sufity:
Wykończone tynkiem gipsowym, malowane farbą emulsyjną białą.
Wyposażenie kuchni:
W pomieszczeniach kuchennych gniazdo trójfazowe umożliwiające montaż kuchenki elektrycznej.
Elewacja:
Ściany murowane, ceramiczne, ocieplone, wykończone tynkiem cienkowarstwowym, na fragmentach elewacja wyłożona płytami z kamienia naturalnego, na fragmentach elewacji żaluzje stalowe.
Parapety zewnętrzne:
Nakrywy ścian balkonów z płyt kamiennych, pozostałe parapety z blachy stalowej powlekanej.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja CO,
instalacja wodna,
instalacja telewizyjna, instalacja telefoniczna.
Ściany:
Wykończone tynkiem gipsowym, malowane farbą emulsyjną białą.
Ogrzewanie:
Z sieci miejskiej.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji CityZen

Osiedle mieszkaniowe CityZen zlokalizowane jest przy al. Gen. W. Sikorskiego, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic Warszawy. Jednocześnie pozwala cieszyć się bogatą infrastrukturą i zielenią dzielnicy Mokotów.
Mieszkania zostały stworzone w taki sposób, aby zapewnić nie tylko ciepło domowe, ale również funkcjonalność ich położenia w dużym mieście z gwarancją poczucia spokoju i wygody.

CityZen to słoneczne, komfortowe mieszkania na sprzedaż, wykończone w wysokim standardzie. Wiele z nich posiada taras lub balkon, a także duże okna, przez które można podziwiać piękne tereny otaczające to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 50 metrów od inwestycji CityZen znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Warneńska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji CityZen znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 212 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej w odległości 350 m, Przedszkole Nr 325 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Centrum stomatologiczno - implantologiczne dr Krzysztof Awiłło, w odległości 250 m Chrapowicki Eryk, lek. med. chirurg. Praktyka lekarska, w odległości 400 m Figura. Centrum rehabilitacyjno - rekreacyjne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Sprzegla24.pl - Sprzęgła Samochodowe w odległości 50 m, Oświetlenie Sklep w odległości 50 m, Allure Beauty Room Salon Kosmetyczny Masaż Bańką Fotodepilacja w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Body Sense Wellness & Day Spa w odległości 250 m, Anytime Fitness - Mokotów w odległości 250 m, Akademia Tenisa Stołowego. Klub Sportowy. Stowarzyszenie w odległości 500 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:09

Data aktualizacji: 24 marca 2017 10:42

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie