Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Espais Polska Sp z o.o.

Espais Polska Sp z o.o.

Mazowieckie, Warszawa ul. Domaniewska 37

Posiadamy w sprzedaży 2 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • CityZen

  Inwestycja z lokalami użytkowymi CityZen znajduje się na Stegnach, Al. Sikorskiego 9A (5,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Espais Polska Sp z o.o.. Inwestycja CityZen została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 57 do 97 m2. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Mokotów, Stegny, Al. Sikorskiego 9A (5,7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 033 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Lokali użytkowych: 2
  • Powierzchnia: 57 - 97 m2
  Espais Polska Sp z o.o. Zobacz wszystkie lokale użytkowe

O nas

Espais to hiszpańska firma deweloperska, która swoją działalność w branży budowlanej rozpoczęła w 1922 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Firma prowadzi szeroką działalność w całej Katalonii, w prowincjach Barcelona, Tarragona i Lleida. Posiada także aktywnie działające oddziały w Madrycie, Andaluzji i Walencji. Mając stabilną pozycję i doskonałą markę na rynku hiszpańskim, kilka lat temu Espais rozpoczęła ekspansję międzynarodową. W chwili obecnej Grupa Espais posiada oddziały i prowadzi działalność budowlaną na terenie Francji, Stanów Zjednoczonych i w Polsce. Motto firmy to „tworzenie podstaw do trwałego przełamania różnic geograficznych”.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Domaniewska 37

+48 22 ...

Espais Polska Sp z o.o.

Espais Polska Sp z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Espais Polska Sp z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie