Osiedle SKOROSZE X

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sławoja Składkowskiego , oferowane bezpośrednio przez Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Sławoja Składkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 649 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle SKOROSZE X

3 zdjęcia

Osiedle SKOROSZE X
Osiedle SKOROSZE X
Osiedle SKOROSZE X

Najbliższe inwestycje

 • Top Garden Apartments

  Top Garden Apartments

  LW Development

  Mieszkanie Skorosze, Ursus, Warszawa
  ul. Dzieci Warszawy
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 26-83 m2
  • Mieszkań: 64
  • Pokoje: 1-4
 • Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Skorosze, Ursus, Warszawa
  ul. Dzieci Warszawy
  8.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 41-88 m2
  • Mieszkań: 58
  • Pokoje: 2-5
 • Eolian Park

  Eolian Park

  Eolian Park S.A.

  Mieszkanie Skorosze, Ursus, Warszawa
  ul. Ryżowa
  8.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 37-86 m2
  • Mieszkań: 77
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

OSIEDLE SKOROSZE XOsiedle Skorosze X powstaje przy ul. Sławoja Składkowskiego i będzie składało się z usytuowanych obok siebie siedmiopiętrowych  budynków J1 i J2 Pomiędzy nimi zostanie umiejscowiona fontanna.W dwóch budynkach znajdą się w sumie 283 mieszkania od 38 m2 do 134 m2. Mieszkania dwupokojowe będą miały powierzchnie od 42 m2, trzypokojowe od 55 m2 a czteropokojowe od 88 m2. Budynki oddawane będą w dwóch etapach: pierwszy, J2, zostanie oddanyw maju 2011 roku, drugi, J1, we wrześniu 2011 roku. Zagospodarowanie całego osiedla zostanie wykonane czerwca 2012 roku. Ceny wszystkich mieszkan zawieraja się w przedziale od 6890 do 8490 zł za m2 – najdroższe są mieszkania czteropokojowe usytuowane na ostatnich piętrach, z dużymi tarasami i schowkami (balkony i tarasy w cenie). Miejsce w garażu podziemnym kosztować będzie 27 820 tys. brutto. Ceny mieszkań są gwarantowane. Firma nie prowadzi żadnej indeksacji podawanych cen. Klient podpisujący umowę na zakup mieszkania w Ebejocie ma pewność, że ustalona cena nie ulegnie zmianie do zakończenia inwestycji. Cena mkw. obejmuje balkon i całą infrastrukturę osiedla Działka, na której realizowane jest osiedle, nie jest obciążona. Inwestycja zostanie sfinansowana z zasobów firmy – jesteśmy rodzimym deweloperem z kapitałem wyłącznie polskim.Cena obejmuje:* lokal (bez podłóg i białego montażu), * tynki wewnętrzne – gładź gipsowa malowana trzykrotnie na biało, * osprzęt elektryczny – gniazda, przełączniki – zainstalowane, * grzejniki oraz parapety – zamontowane, * drzwi zewnętrzne – antywłamaniowe (z progiem, wizjerem i dodatkowym zamkiem) * wykończenie balkonu – gres, * udział we współwłasności działki gruntu, * udział we współwłasności części wspólnych budynku, * pełną infrastrukturę techniczną osiedla, * ogrodzenie osiedla, * monitoring, * małą architekturę (zieleń, place zabaw dla dzieci), * balkon, ew. taras, * nowoczesne ciche windy z poziomu garażu, * kotłownię gazową.

Inwestycja Osiedle SKOROSZE X znajduje się na Skoroszach, ul. Sławoja Składkowskiego (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k.

Inwestycja Osiedle SKOROSZE X została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 238 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle SKOROSZE X nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 238 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle SKOROSZE X?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle SKOROSZE X mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle SKOROSZE X znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hassa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle SKOROSZE X znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle SKOROSZE X znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ENTLICZEK PENTLICZEK w odległości 270 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 340 m, Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle SKOROSZE X jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Ursus w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle SKOROSZE X składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Centrum Handlowe Skorosze, w odległości 170 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle SKOROSZE X w odległości 30 m znajduje się Holmes Place.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: