Osiedle Oaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DZ-77 Zbigniew Dłużewski

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Ostródzka 159

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 366 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Oaza

16 zdjęć

Osiedle Oaza
Osiedle Oaza
Osiedle Oaza
Osiedle Oaza

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja powstała na bliskiej Białołęce. Budynek oddany do użytkowania. Wszystkie mieszkania można zobaczyć już dziś. Teren zamknięty i ogrodzony. Do każdego lokalu doprowadzony światłowód. Stan deweloperski PREMIUM. 2 windy. Garaż podziemny. Bezpośrednia asfaltowa droga dojazdowa. Dobre połączenie ul. Ostródzkiej z Trasą Toruńską (S8). Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok 15 min. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Dojazd do metra trwa ok 15 min. Liczne tereny rekreacyjne. W niedalekiej okolicy zlokalizowany jest żłobek, szkoła, centrum medyczne, kościół, restauracje oraz Netto, Biedronka, Carrefour i Centrum Handlowe Atrium Targówek.

Inwestycja Osiedle Oaza znajduje się na Brzezinach, ul. Ostródzka 159 (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DZ-77 Zbigniew Dłużewski.

Inwestycja Osiedle Oaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oaza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 72 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 780 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DZ-77 Zbigniew Dłużewski przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie są przypisane dla każdego mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Posiadamy mieszkania wykończone pod klucz. Każdy klient otrzymuje GRATIS indywidualny projekt aranżacji mieszkania 3D. Istnieje możliwość wykończenia zakupionego mieszkania. Wszystkie mieszkania gotowe do sprzedaży. Zachęcamy do osobistego obejrzenia wybranych przez Państwa mieszkań.

Elewacja

Tynk silikonowy.

Stolarka okienna

PCV pięciokomorowe.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe z atestem firmy Stalprodukt

Balkony

Z ułożoną terakotą.

Posadzka

Wylewka betonowa, zbrojona. Pod wylewką 2 warstwy styropianu (wygłuszająca i izolująca)

Ściany

Ściany zewnętrzne - POROTHERM 25 cm i 15cm styropianu. Ściany wewnętrzne - POROTHERM 12,5 cm. Tynki gipsowe maszynowe - pomalowane na biało.

Sufity

Tynki gipsowe maszynowe. Pomalowane na biało.

Parapety wewnętrzne

Wykonane z trwałego konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

- internetowa – światłowód do 600 Mb/s, - telewizyjna – światłowód, dostępne 150 kanałów, - elektryczna z podstawowym osprzętem. Zabezpieczenia różnicowo-prądowe. - wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), zamontowane stelaże WC do zabudowy - gazowa w budynku – doprowadzona do wspólnej kotłowni, - C.O. – zasilane ze wspólnej kotłowni gazowej + kaloryfery z głowicami termostatycznymi, - telefoniczna, - domofonowa.

Ogrzewanie

Gazowe, ze wspólnej kotłowni. Indywidualne opomiarowanie każdego mieszkania. C.O. wykonane na rozdzielaczach.

Wentylacja

Grawitacyjna + nawiewniki w oknach.

Wyposażenie łazienki

Stelaże WC do zabudowy. Wykonane podłączenia wod-kan pod pralkę. Grzejnik drabinkowy.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (29): Komórki lokatorskie są przypisane dla każdego mieszkania..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc): cena: 22 000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Oaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Oaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Berensona 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oaza znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Gucio w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej, Szkoła Filialna w Warszawie, ul. Ostródzka 144 w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Skarb Malucha w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Oaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Oaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się u Małgosi, w odległości 380 m znajduje się Fresh, w odległości 480 m znajduje się Galeria wypieków.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oaza w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.11.2016
Data aktualizacji: 01.08.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: