Port Żerań

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Port Żerań dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D.54
3
58,29 m²
6
A.10
3
63,44 m²
Parter
A.21
3
63,51 m²
1
A.77
3
63,99 m²
Parter
A.94
3
68,78 m²
5
A.95
3
60,37 m²
6
A.97
3
68,78 m²
6
A.106
3
60,09 m²
1
A.114
3
60,18 m²
2
A.130
3
60,18 m²
4
A.138
3
60,18 m²
5
A.145
3
69,64 m²
5
A.146
3
60,11 m²
6
A.151
3
59,92 m²
6

Opis Inwestycji

Port Żerań

Osiedle Port Żerań, swój unikatowy charakter zawdzięcza starannie wybranej lokalizacji. Inwestycja powstaje w bliskiej części dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Białołęką – nad samym brzegiem Kanału Żerańskiego. Bardzo dobrze rozwinięty transport publiczny (8 minut do stacji metra Marymont) oraz usytuowanie w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych umożliwią jego mieszkańcom szybki dostęp do centrum. Nowoczesną architekturę osiedla wzbogacą zielony dziedziniec oraz elementy sztuki (rzeźba i liczne murale). Wszystko to sprawia, że Osiedle Port Żerań jest idealną propozycją dla tych, którzy poszukując mieszkania, chcieliby połączyć życie w okolicy pełnej zieleni z bliskością tętniącego życiem centrum miasta.

Inwestycja Port Żerań znajduje się na Żeraniu, ul. Kowalczyka 12 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Port Żerań została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 691 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Port Żerań pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 58 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 70 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 691 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: oraz zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Port Żerań

Rozbudowana sieć dróg zapewnia wygodną komunikację z resztą miasta – dojazdy zdecydowanie usprawnia Most Marii Skłodowskiej-Curie oraz wyremontowany Most gen. Stefana Grota-Roweckiego wraz z Trasą Toruńską (część drogi ekspresowej S8). Z przystanku autobusowego przy ulicy Kobiałka można dojechać bezpośrednio do Metra Marymont lub Dworca Warszawa Wschodnia. Nowoczesna infrastruktura prężnie rozwijającej się Białołęki gwarantuje dostęp do przedszkoli i szkół, a także sklepów oraz punktów usługowych w najbliższym sąsiedztwie osiedla. Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz Kanał Żerański dają mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Żerań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Port Żerań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kanał Żerański 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Żerań znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna KONWALIOWA w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Port Żerań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Konwaliowa w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Żerań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Żerań w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 22.09.2017

Data aktualizacji: 01.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie