Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moderna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głębocka, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Głębocka 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ModernaModerna

6 zdjęć

Moderna
Moderna
Moderna
Moderna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 163 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: oraz schowki w garażach podziemnych.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Moderna logo

Osiedle Moderna jest zlokalizowane na Targówku, u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Jego architektura skupia się wokół głównej osi – Zielonej Promenady, będącej szlakiem rekreacyjnym łączącym Las Bródnowski z bulwarem nad Kanałem Bródnowskim. Poza terenami zielonymi atutami osiedla są: bezpośrednie sąsiedztwo CH Atrium i PH Targówek, liczne lokale handlowo-usługowe w pasażu przy ulicy Głębockiej oraz wygodna komunikacja – droga ekspresowa S8, budowana w pobliżu stacja II linii metra i dogodna komunikacja miejska (w tym przystanek autobusowy znajdujący się przy wyjściu z osiedla). Projektując Osiedle Moderna, postawiliśmy na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę i ekologiczne rozwiązania. Powstały tu budynki wielorodzinne: kameralne 3- i 4-piętrowe oraz dwie 11-piętrowe dominanty.

Inwestycja Moderna znajduje się na Bródnie Podgrodziu, ul. Głębocka 9 (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moderna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie oraz schowki w garażach podziemnych..

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja usytuowana vis a vis Lasu Bródnowskiego, który jest wspaniałym miejsce na rodzinne spacery oraz przejażdżki rowerowe. Doskonały teren rekreacyjny. W lecie znajduje się plac zabaw oraz siłownia na powietrzu.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moderna?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moderna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 837 metrów od inwestycji Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kondratowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moderna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moderna znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kolorowy Balonik" w odległości 206 m, Przedszkole Niepubliczne Baśniowy Ogród w odległości 265 m, Żłobek nr 43 "Delfinek" w odległości 455 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moderna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Magodent w odległości 269 m, Gold Clinic w odległości 378 m, Stomatolog w odległości 459 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moderna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 91 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 104 m znajduje się Żabka, w odległości 189 m znajduje się CityFit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moderna w odległości 99 m znajduje się boisko / kort, w odległości 373 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 397 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.08.2015
Data aktualizacji: 03.03.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023