Moderna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 400 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Moderna

Najbliższe inwestycje

 • Głębocka 72(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka 72 (10.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 301/m2
  Głębocka 72
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 42 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Unimax Development
 • Osiedle Amsterdam(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Niwa 4 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Amsterdam
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 82 - 119 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Dom Development S.A.
 • Osiedle Echa Leśne(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Echa Leśne 55 (9.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 009/m2
  Osiedle Echa Leśne
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 61 - 116 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ryńscy Development Sp.j.

Opis Inwestycji

Moderna

Osiedle Moderna jest zlokalizowane na Targówku, u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Jego architektura skupia się wokół głównej osi – Zielonej Promenady, będącej szlakiem rekreacyjnym łączącym Las Bródnowski z bulwarem nad Kanałem Bródnowskim. Poza terenami zielonymi atutami osiedla są: bezpośrednie sąsiedztwo CH Atrium i PH Targówek, liczne lokale handlowo-usługowe w pasażu przy ulicy Głębockiej oraz wygodna komunikacja – droga ekspresowa S8, budowana w pobliżu stacja II linii metra i dogodna komunikacja miejska (w tym przystanek autobusowy znajdujący się przy wyjściu z osiedla). Projektując Osiedle Moderna, postawiliśmy na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę i ekologiczne rozwiązania. Powstały tu budynki wielorodzinne: kameralne 3- i 4-piętrowe oraz dwie 11-piętrowe dominanty.

Inwestycja Moderna znajduje się na Bródnie Podgrodziu, ul. Głębocka 9 (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moderna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 107 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie oraz schowki w garażach podziemnych..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 163 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: oraz schowki w garażach podziemnych..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Moderna - na obrzeżach, ale w centrum

Warszawski Targówek, chociaż położony na peryferiach miasta, cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania dla siebie. Jeżeli spojrzeć obiektywnie, to faktycznie dzielnica ma wszystko, czego można potrzebować - dobrą komunikację, rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową i duży udział zieleni miejskiej. Aż 30% Targówka to tereny zielone, w tym Las Bródnowski i Park im. Stefana Wiecheckiego “Wiecha”. Nie bez znaczenia są plany rozbudowy II linii metra - na obszarze Targówka mają się znajdować aż trzy stacje, co znacznie skróci dojazdy mieszkańcom. Dzielnicę tę upodobał sobie Dom Development, który zrealizował tutaj kolejny projekt - osiedle Moderna. Opinie dotyczące inwestycji są podzielone - nie każdemu przypadnie do gustu projekt tego dewelopera, tak jak nie każdy będzie chciał zamieszkać po prawej stronie Wisły. Targówek, a zwłaszcza Bródno, mają wciąż opinię obszarów niebezpiecznych, niezależnie od podejmowanych przez aktywistów prób odczarowania dzielnicy z tego negatywnego PR-u.

 

Nowoczesność według Dom Development


Jak twierdzi deweloper, nazwa osiedla nawiązuje do jego charakterystycznej, nowoczesnej estetyki. Jaka zatem jest Moderna? Inwestycja składa się z trzech budynków o różnych wysokościach - dwa z nich są 4-kondygnacyjne, a jeden, 12-kondygnacyjny, góruje nad resztą jak wieża strażnicza. Osią osiedla jest Zielona Promenada, która stanowi swego rodzaju szlak rekreacyjny łączący sąsiadujące z inwestycją Las Bródnowski i bulwar nad Kanałem Bródnowskim. Takie położenie sprawia, że zieleni mieszkańcom raczej nie zabraknie. Co jeszcze przemawia na korzyść Moderny? Opinie zwolenników podkreślają fakt, że całość tworzy kompleks mieszkalno-handlowy, zatem jest szansa, że w lokalach usługowych na parterze ulokują się piekarnie, niezbędne sklepy, czy też nastrojowe kawiarenki. W zależności od kondygnacji mieszkańcy mają do dyspozycji balkony, tarasy, bądź ogródki. Nabywcy lokali na osiedlu nie muszą się również martwić o bezpieczeństwo - całość jest ogrodzona, wyposażona w monitoring i czuwa nad nią całodobowa ochrona.

 

  zróżnicowana zabudowa   Warszawa, Targówek (8,2 km od centrum miasta)
  metraże mieszkań od 32 do 130 mkw.   przystanki w okolicy: Malborska, CH Targówek
  podziemne miejsca postojowe   sklepy w okolicy: CH Atrium, PH Targówek

Lokalizacja inwestycji Moderna

Inwestycja usytuowana vis a vis Lasu Bródnowskiego, który jest wspaniałym miejsce na rodzinne spacery oraz przejażdżki rowerowe. Doskonały teren rekreacyjny. W lecie znajduje się plac zabaw oraz siłownia na powietrzu.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 200 metrów od inwestycji Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MALBORSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Moderna znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole na Targówku Kolorowy Balonik w odległości 200m, Baśniowy Ogród w odległości 250m, Przedszkole Baśniowy Ogród w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się CityFit, w odległości 350 m znajduje się Gold Clinic, w odległości 450 m znajduje się Góralczyk Elżbieta, mgr farm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się UTA Galeria Malarstwa, w odległości 1500 m znajduje się Kościół Św. Rodziny, w odległości 1600 m znajduje się Kościół Św. Faustyny Kowalskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Binert Fitness Center Studio Sportu, w odległości 600 m znajduje się Klub Baseballowo - Softballowy Pasikoniki, w odległości 750 m znajduje się Skwer Grzegorza Ciechowskiego.

Data publikacji: 20.08.2015

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie