Miasteczko Regaty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Kobiałka, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Ul. Kobiałka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 195 ofert w najbliższej okolicy!

Miasteczko Regaty

7 zdjęć

Miasteczko Regaty
Miasteczko Regaty
Miasteczko Regaty
Miasteczko Regaty

Najbliższe inwestycje

 • Aura Garden
  Pod wynajem

  Aura Garden

  Mill-Yon Sp. z o.o.

  Mieszkanie Kobiałka, Białołęka, Warszawa
  ul. Ostródzka
  12.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2021
  • Metraż: 44-60 m2
  • Mieszkań: 93
  • Pokoje: 2-3
 • Greenwood IV

  Greenwood IV

  Greenwood

  Mieszkanie Kobiałka, Białołęka, Warszawa
  ul. Verdiego
  12.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 31-64 m2
  • Mieszkań: 102
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Miasteczko Regaty logo

Miasteczko Regaty to jedno z najnowocześniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Inwestycja składa się z kameralnych, 3 – piętrowych budynków o małym zagęszczeniu mieszkań. Choć na jednym piętrze znajdują się jedynie 2 lub 3 lokale, Miasteczko Regaty oferuje pełną gamę powierzchni mieszkaniowych – od 33 m kw. do 91 m kw. Inwestycja posiada wygodne i funkcjonalne garaże podziemne oraz miejsca postojowe. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnione jest poprzez dyskretne ogrodzenie i monitoring. Mimo kameralnej atmosfery i dużej dozy prywatności inwestycja mieści się w pełni zurbanizowanej okolicy. Dzięki dogodnej lokalizacji osiedle łączy w sobie wszelkie udogodnienia nowoczesnego miasta i odpoczynku płynącego z natury.

Miasteczko Regaty zlokalizowane zostało w północno-wschodniej części Warszawy. Inwestycja położona jest w spokojnej, warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Kobiałki. Mimo usytuowania osiedla z dala od miejskiego zgiełku, Miasteczko Regaty znajduje się w pełni zurbanizowanej okolicy. W niewielkiej odległości od inwestycji zlokalizowane są centra handlowe przy Trasie Toruńskiej, zaś w pobliżu osiedla znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, punkty usługowe oraz liczne tereny zielone i akweny wodne – Kanał Żerański i Zalew Zegrzyński.

Inwestycja Miasteczko Regaty znajduje się na Kobiałce (14.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Miasteczko Regaty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 394 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Regaty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 394 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa z wypełnieniem z pustaków ceramicznych.

Dach

Stropodach, niewentylowany pokryty papą termozgrzewalną, zastosowane odwodnienie poprzez wewnętrzne podgrzewane wpusty dachowe, obróbki blacharskie wykonane z blachy ocynkowanej powlekane w kolorze.

Elewacja

Ściany zewnętrzne nadziemia – murowane z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem, wykończone tynkiem cienkowarstwowym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV wielokomorowe, w wykończeniu drewnopodobnym, rozwieralne, nawietrzaki – lokalizacja zgodnie z projektem, szklone szybami zespolonymi, skrzydła rozwierne z okuciami obwiedniowymi, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania. Okna i drzwi balkonowe w mieszkaniach usytuowanych na parterach wyposażone w zaczep przeciwwyważeniowy.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań wzmocnione blokadami antywyważeniowymi.

Balkony

Posadzki wyłożone płytkami gresowymi, antypoślizgowymi, mrozoodpornymi. Balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, trwałe rozdzielenie balkonów usytuowanych na jednej płycie żelbetowej nieprzezierną przegrodą.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Wykończone tynkiem gipsowym, jednokrotnie malowane.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym, jednokrotnie malowane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, instalacja domofonowa z osprzętem, z funkcją dzwonka.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna – pustaki ceramiczne, wspomagana wentylatorami dachowymi, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna). Bez białego montażu armatury czerpalnej

Wyposażenie kuchni

Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka, okap kuchenny). Bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasteczko Regaty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Regaty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Miasteczko Regaty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Frachtowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasteczko Regaty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Regaty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole "Wesoły Smok" w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Regaty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Heman, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia Szwajcarska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Regaty w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: