Dom na Bartyckiej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bartycka Residence III(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska 30 (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 200/m2
  Bartycka Residence III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 97 - 120 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  APM Development Sp. z o.o.
 • Nova Bluszczańska(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 800 brutto/m2
  Nova Bluszczańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 33 - 140 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 54 oferty
  SGI Sp. z o.o.
 • Wiślany Mokotów etap V(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Ananasowa (4.5 km od centrum Warszawy)
  Wiślany Mokotów etap V
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 1 oferta
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dom na Bartyckiej

Dom na Bartyckiej to kameralny budynek o nowoczesnej architekturze usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji. Położony między ulicą Bartycką a zielonymi ogródkami działkowymi, w pobliżu rozległych terenów nad brzegiem Wisły, będzie miejscem o wyjątkowym charakterze.127 mieszkań wokół wygodnego, zielonego dziedzińca oraz lokale usługowe od strony ulicy uczynią Dom na Bartyckiej wygodnym miejscem do życia.

Inwestycja Dom na Bartyckiej znajduje się na Czerniakowie, ul. Bartycka 24 (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Dom na Bartyckiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom na Bartyckiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Dom na Bartyckiej

Ulica Bartycka to szczególne miejsce na granicy Środmieścia i Mokotowa. Łączy ona dynamicznie zmieniające się miasto z bogatymi terenami zielonymi nad Wisłą. Nowoczesny Dom Na Bartyckiej to najlepsza lokalizacja dla tych, którzy pragną zamieszkać blisko centrum i cieszyć się tym, co ma do zaoferowania ten spokojny fragment miasta. W piętnaście minut można się znaleźć w malowniczych Łazienkach Królewskich lub na świeżo wyremontowanych bulwarach wiślanych. Aranżację nowego mieszkania ułatwi sąsiedztwo centrum wyposażenia wnętrz. Wyjątkowa lokalizacja blisko ulicy Czerniakowskiej, jednej z głównych arterii miasta, sprawi, że droga do pracy czy szkoły nie zajmie dłużej niż 30 minut, niezależnie od tego czy wybierzesz samochód, komunikację publiczną czy rower. Wszystko dzięki doskonałej infrastrukturze i licznym węzłom komunikacyjnym Śródmieścia i Mokotowa. Szkoły, sklepy i usługi w bezpośrednim pobliżu zapewnią wysoki komfort codziennego życia. Komunikacja miejska w tym rejonie pozwoli na łatwy dojazd do dowolnej części miasta – jednym z wielu autobusów na ul. Czerniakowskiej można w 10 minut dojechać na Plac Unii Lubelskiej i w 20 minut do Centrum miasta. Spacerując dojdziemy do Łazienek Królewskich oraz nad zielone tereny nad Wisłą.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Bartyckiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Dom na Bartyckiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budexpo 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Bartyckiej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne OMEGA w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Bartyckiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Zośka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Bartyckiej w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.08.2017

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie