Dom na Bartyckiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom na Bartyckiej dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
64,3 m²
2

Zobacz inne etapy inwestycji Dom na Bartyckiej

Opis Inwestycji

Dom na Bartyckiej

Dom na Bartyckiej to kameralny budynek o nowoczesnej architekturze usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji. Położony między ulicą Bartycką a zielonymi ogródkami działkowymi, w pobliżu rozległych terenów nad brzegiem Wisły, będzie miejscem o wyjątkowym charakterze.127 mieszkań wokół wygodnego, zielonego dziedzińca oraz lokale usługowe od strony ulicy uczynią Dom na Bartyckiej wygodnym miejscem do życia.

Inwestycja Dom na Bartyckiej znajduje się na Czerniakowie, ul. Bartycka 24 (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Dom na Bartyckiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom na Bartyckiej pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom na Bartyckiej

Ulica Bartycka to szczególne miejsce na granicy Środmieścia i Mokotowa. Łączy ona dynamicznie zmieniające się miasto z bogatymi terenami zielonymi nad Wisłą. Nowoczesny Dom Na Bartyckiej to najlepsza lokalizacja dla tych, którzy pragną zamieszkać blisko centrum i cieszyć się tym, co ma do zaoferowania ten spokojny fragment miasta. W piętnaście minut można się znaleźć w malowniczych Łazienkach Królewskich lub na świeżo wyremontowanych bulwarach wiślanych. Aranżację nowego mieszkania ułatwi sąsiedztwo centrum wyposażenia wnętrz. Wyjątkowa lokalizacja blisko ulicy Czerniakowskiej, jednej z głównych arterii miasta, sprawi, że droga do pracy czy szkoły nie zajmie dłużej niż 30 minut, niezależnie od tego czy wybierzesz samochód, komunikację publiczną czy rower. Wszystko dzięki doskonałej infrastrukturze i licznym węzłom komunikacyjnym Śródmieścia i Mokotowa. Szkoły, sklepy i usługi w bezpośrednim pobliżu zapewnią wysoki komfort codziennego życia. Komunikacja miejska w tym rejonie pozwoli na łatwy dojazd do dowolnej części miasta – jednym z wielu autobusów na ul. Czerniakowskiej można w 10 minut dojechać na Plac Unii Lubelskiej i w 20 minut do Centrum miasta. Spacerując dojdziemy do Łazienek Królewskich oraz nad zielone tereny nad Wisłą.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Dom na Bartyckiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BUDEXPO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Bartyckiej znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego w odległości 800m, Szkoła tańca Baila Conmingo w odległości 850m, Przedszkole nr 294 Promyk Czerniakowa w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Masaż i Fizjoterapia Alicja Michnowska, w odległości 800 m znajduje się Medicor. NZOZ. Przychodnia medycyny pracy, w odległości 850 m znajduje się MobileMed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 800 m znajduje się Ośrodek Działań Artystycznych Dla Dzieci I Młodzieży Ddk Dorożkarnia, w odległości 1000 m znajduje się Parafia p.w Św. Stefana Króla, w odległości 1050 m znajduje się Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 9.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Centrum Daring. Ośrodek odnowy biologicznej. Szkoła masażu leczniczego, w odległości 900 m znajduje się ROD Czerniaków, w odległości 1150 m znajduje się Action Club Fitness & Fight.

Data publikacji: 21.08.2017

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie