Apartamenty Włodarzewska 30

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 153 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lira Park(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa (4.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 000/m2
  Lira Park
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 42 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Yuniversal Development
 • Apartamenty Park Szczęśliwicki(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Przy Parku 6 (4.7 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Park Szczęśliwicki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 54 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.
 • Apartamenty Raków(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza (5.3 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Raków
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 33 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 5 ofert
  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Apartamenty Włodarzewska 30

Dom Development po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do pełnej uroku dzielnicy Ochota. Kontynuując najlepsze rozwiązania naszych poprzednich inwestycji: Osiedla pod Różami i Willi na Harfowej przedstawiamy tym razem Apartamenty Włodarzewska 30.Pięciopiętrowy budynek Apartamentów Włodarzewska 30 to nowoczesna i elegancka architektura. Dwie główne elewacje zaprojektowaliśmy w różnym stylu – swoją formą, detalami i użytymi materiałami odpowiadają zadanym im funkcjom. Elewacja wschodnia jest miejska. Jej prosta biała płaszczyzna współgra z szarym, wysokiej klasy klinkierem, użytym w parterze oraz w pionowych pasach wykuszy, dzielących bryłę i przypominających śródmiejskie pierzeje kamienic. Zachodnia strona, zwrócona w stronę parku, jest kameralna i ogrodowa, utrzymana w charakterystycznej kolorystyce żółci i szarości z refleksami zieleni odbijającej się od szklanych barierek przestronnych balkonów i tarasów.

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30

Realizując nowy projekt mieliśmy na uwadze najbardziej wymagających Klientów, a to, co wyróżnia inwestycję to jej wyjątkowa lokalizacja. Apartamenty Włodarzewska 30 położone są na Ochocie, w jej najbardziej zielonej części. Tuż za oknami na 30 hektarach rozpościera się Park Szczęśliwicki – wyjątkowe miejsce wypoczynku uwzględniające wiek i upodobania każdego mieszkańca. Poza ogromem zieleni i błękitną taflą Jeziorka Szczęśliwickiego, znajdziemy tu mnóstwo atrakcji: całoroczny stok narciarski z wyciągiem, baseny, boiska i inne obiekty sportowe oraz modne puby i restauracje.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Harfowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 30 znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Motylek 3 w odległości 150m, Szkoła jazdy Totu w odległości 200m, Gimnazjum Sportowe nr 17 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Narodowy Fundusz Zdrowia. Centrala, w odległości 200 m znajduje się Kwiatkowski Jacek, lek. med., w odległości 200 m znajduje się Dobry Moment - Psychoterapia Warszawa Ochota.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Pink Flamingo, w odległości 150 m znajduje się Pink Flamingo Restauracja, w odległości 150 m znajduje się Agito S.A..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 200 m znajduje się Champions Fitness & GYM, w odległości 450 m znajduje się Stowarzyszenie Krav Maga Polska.

Data publikacji: 20.09.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie