Osiedle Słoneczne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Gdańsk, Kokoszki, ul. Kartuska 459

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 144 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Słoneczne

15 zdjęć

Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle START
  od: 6 804 zł/m2
  Pod wynajem

  Inpro S.A.

 • Gdańskie Tarasy IV
  od: 6 708 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczne usytuowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Kartuskiej 459, 459 a-c. Zajmuje teren o powierzchni 11 543 m2.Jest osiedlem zamkniętym, składającym się z czterech, nowoczesnych pięciokondygnacyjnych budynków wyposażonych w windy oraz parkingi podziemne, zapewniające wszystkim mieszkańcom miejsca parkingowe. Wewnątrz osiedla zorganizowane zostały tereny zielone wraz z placem zabaw dla najmłodszych, co znacznie podnosi komfort zamieszkiwania i odpoczynku mieszkańców. Całe osiedle jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.Mieszkania przez nas oferowane są bardzo komfortowe, a ich metraż waha się od 34 m² do 70 m². Do każdego lokalu przynależą balkony lub tarasy, a do mieszkań parterowych ogródki o powierzchni od 34 m2 do 216 m2.Państwa mieszkania zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, co w połączeniu z możliwością zmiany wewnętrznego planu mieszkania zapewni Wam atrakcyjną aranżację własnego lokalu.Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i łąk, w pobliżu biegną szlaki turystyczne (szlak Wzgórz Szymabrskich oraz szlak Kartuski) co umożliwia Państwu atrakcyjny wypoczynek. Z kolei bliskość obwodnicy i przebudowywany węzeł Karczemki, a także trasa WZ, zapewnią szybką komunikację z całym Trójmiastem.

Inwestycja Osiedle Słoneczne znajduje się w Kokoszkach, ul. Kartuska 459 (9.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Dekpol Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Słoneczne została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dekpol Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Kokoszki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE jĘZYKOWO-MUZYCZNE "START" w odległości 240 m, PRZEDSZKOLE NR 8 w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Lidl, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Carrefour Express.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: