Horyzont Praga

Mieszkania gotowe do odbioru!

Mieszkania na sprzedaż ul. Celownicza, oferowane bezpośrednio przez Cordia Polska

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Celownicza 4
Horyzont Praga

10 zdjęć

Horyzont Praga
Horyzont Praga
Horyzont Praga
Horyzont Praga

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Horyzont Praga dostępnych jest 21 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
78
2
45,07 m²
5
100
2
37,94 m²
7
41
2
55,82 m²
Parter
114
2
45,16 m²
9
132
2
44,92 m²
11
106
2
42,92 m²
8
90
2
40,87 m²
6
92
2
50,03 m²
6
120
4
83,57 m²
9
111
4
83,48 m²
8
84
4
83,94 m²
5
129
4
83,65 m²
10
142
4
115,75 m²
12
93
4
83,64 m²
6
48
4
83,8 m²
1
102
4
83,64 m²
7
144
5
127,48 m²
12
152
5
127,33 m²
14
30
5
97,45 m²
3
38
5
97,55 m²
4

Opis Inwestycji

1. Wybierz widok na wspaniałą przyszłość

Horyzont Praga to projekt, który powstaje z myślą o komforcie, nowoczesności i dążeniu do ideału. Wybierz miejsce, w którym spełniają się marzenia, w którym młodość i ambicje idą w parze z wygodą. Zamieszkaj w przestrzeni, która otwiera nowe możliwości, realizuj swoje plany i poszerzaj horyzonty tu, gdzie wszystko jest pod ręką.

2. Horyzont Praga – Twoje miejsce na ziemi

Nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Pełna atrakcji, udogodnień i pięknych miejsc okolica, w której możesz znaleźć swój kawałek nieba. Nowoczesny budynek, w którym na 18 kondygnacjach znajdzie się 164 mieszkań. Wspaniały widok na malowniczą panoramę Warszawy i przemyślany układ, który wpisuje się w potrzebę innowacji, komfortu i harmonijnego połączenia wszystkich życiowych potrzeb.

3. Dla tych, którzy chcą więcej

Perfekcyjny wybór dla młodych, aktywnych ludzi, których życie toczy się w przestrzeni całego miasta. Świetnie rozbudowana infrastruktura na miejscu, bogata w atrakcje i udogodnienia okolica oraz doskonała komunikacja z każdą częścią Warszawy. Horyzont Praga spełnia najwyższe oczekiwania – wysoki standard projektu i przemyślany każdy detal, od dopracowanych mieszkań, przez wyjątkową funkcjonalność przestrzeni wspólnej, aż po codzienność - w każdym jej aspekcie.

4. Lokalizacja - nastrojeni na kompleksową wygodę

Praga Południe to niezwykła dzielnica na prawym brzegu Wisły, z duszą i bogatą historią. Ma unikalny klimat i dzieli się swoją energią z mieszkańcami, zapewniając niezliczone wygody i rozrywki. Nieprzypadkowy wybór lokalizacji, zapewnia doskonałą komunikację - w pobliżu aż kilkanaście linii autobusowych, 2 linie nocne. Osiedle dzieli zaledwie 25 minut od „Mordoru”, 20 od lotniska i jedynie 30 minut komunikacją miejską od Centrum. Przelotowe arterie wyjazdowe w pobliżu – Trasa Siekierkowska i krajowa 2.

5. Infrastruktura, w której nie brakuje niczego

Wszystko, czego można potrzebować do życia, znajduje się na miejscu i w okolicy. Sklepy i liczne punkty usługowe, szkoły, przedszkola i żłobki, przychodnie, banki, poczty, duże sklepy wielobranżowe i małe sklepiki osiedlowe, bazarki z doskonałym wyborem asortymentu i zaprzyjaźnieni z mieszkańcami sprzedawcy. Ponadto, galerie handlowe – w odległości dosłownie kilku kroków Atrium Promenada, King Cross Praga, C.H. Gocław i inne.

6. Bogate życie kulturalno-rozrywkowe

Dla miłośników rozrywek bogaty wybór kawiarni i restauracji, Cinema City, park trampolin. A na plenerowe przechadzki piękny Park nad Balatonem z rowerami wodnymi i piaszczystym boiskiem do siatkówki, Park Leśnika, Park Znicza z fontannami, klimatyczna Saska Kępa z Parkiem Skaryszewskim. Liczne pływalnie, kluby tenisowe, fitness i siłownie, boiska oraz rozbudowana sieć ścieżek rowerowych. Czy można chcieć więcej?

7. Dopasowanie na miarę indywidualnych potrzeb

Projekt charakterystycznej bryły budynku dzieli go na dwie części - 4 i 17-piętrową. Fantastyczne widoki na wyższych piętrach. Mieszkania z własnymi ogródkami (nawet do 50 m2), balkonami, loggiami i przestronnymi tarasami. Dla singli, na wynajem lub dla rodzin z dziećmi – każdy znajdzie szyte na miarę własnych oczekiwań mieszkanie idealne.

8. Zakochani w pięknie i wygodzie

Bogaty wybór metraży dla zróżnicowanych potrzeb przyszłych mieszkańców. W ofercie do wyboru mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe w metrażach od 35 aż do 128 m2. Stworzone z myślą o pełnym komforcie, z przemyślanym rozkładem, łatwe w aranżacji i niezwykle funkcjonalne. Przestronne pomieszczenia, duże, wpuszczające mnóstwo światła okna, wbudowane aneksy kuchenne lub oddzielne kuchnie.

9. Wysoki standard dla wymagających

Horyzont Praga to osiedle, na którym staranność łączy się z kunsztem stylu i klasy. Piękna architektura o naturalnym, ciepłym obliczu i dopracowane części wspólne. Mnóstwo udogodnień, w tym cichobieżne windy, ogólnodostępna rowerownia, 2-kondygnacyjny garaż podziemny z miejscami dla samochodów elektrycznych i boksami dla rowerów. Rozwiązania z myślą o ekologii – energooszczędne czujniki ruchu, oświetlenie LED i mnóstwo zieleni na przytulnym patio. Zwiększające prestiż projektu reprezentacyjne lobby budynku – każdy detal dopięty na ostatni guzik.

10. W dobrej relacji z perfekcją

Ten unikalny projekt w wyjątkowy sposób traktuje wszystko, co składa się na codzienność. Zadbano o dopracowane detale, wygodę i komfort oraz dostępność realizacji potrzeb w każdym aspekcie życia. Tu każdy mieszkaniec odnajdzie swoje szczęście i sposób na urzeczywistnienie planów oraz życiowych marzeń. Wysoki standard i troska o najwyższą jakość, gwarantują spełnione oczekiwania i pełną udogodnień przyszłość. Celuj wysoko – prosto w Horyzont Praga!

Inwestycja Horyzont Praga znajduje się na Gocławiu, ul. Celownicza 4 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja Horyzont Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Horyzont Praga w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 127 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 56 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 116 m2 (9 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 97 do 127 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 127 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji.
Warunki rezerwacji:
5 000 zł zwrotnej opłaty rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Horyzont Praga?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Horyzont Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Horyzont Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Ostrobramska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Horyzont Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Praga znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 10 I GIMNAZJUM NR 27 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 520 m, SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 520 m, SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 27 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Horyzont Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita Med w odległości 240 m, Enel-Med Oddział Promenada w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Horyzont Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się żabka, w odległości 320 m znajduje się Lidl, w odległości 440 m znajduje się Delikatesy Lomo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Praga w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2019
Data aktualizacji: 08.09.2021
Cordia Polska logo

Cordia Polska

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Celownicza 4

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Szanowni Państwo, Informujemy, że 20.09 (poniedziałek) wszystkie biura sprzedaży są nieczynne.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: