Horyzont Praga

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Celownicza, oferowane bezpośrednio przez

Cordia Polska

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Celownicza 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Horyzont Praga

10 zdjęć

Horyzont Praga
Horyzont Praga
Horyzont Praga
Horyzont Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania w osiedlu Horyzont Praga. Dostępne ostatnie lokale od 40 m2 do 98 m2 – to jedyna szansa na zakup! 2, 4 i-pokojowe mieszkania o funkcjonalnych układach czekają na swoich nabywców. Sprawdzą się idealnie dla par, singli, pod inwestycje, bądź dla rodzin. Każdy lokal posiada loggie lub balkon. Wykończone są w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym pojedynczego, bądź na platformie. Zapraszamy do umówienie się na spotkanie z naszym Biurem Sprzedaży i obejrzenie mieszkań!

Horyzont Praga to nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Celowniczej i Ostrobramskiej. Projekt o charakterystycznej bryle budynku dzielącą strefę mieszkalną na dwie części – 4 i 17-piętrową, na której wkomponowano 164 mieszkania o idealnych układach i wspaniałych widokach na panoramę Warszawy. Projekt został zrealizowany we wrześniu 2021 roku powstając z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Zamieszkaj w miejscu zrealizowanym z dbałością o każdy detal, gdzie wszystko jest pod ręką.

W ofercie pozostały ostatnie mieszkania - to jedyna szansa na zakup!

Atuty Inwestycji:

• Nowoczesny budynek o eleganckiej architekturze

• Wysoki standard wykończenia

• Dopracowane części wspólne w każdym detalu

• Cichobieżne windy

• Reprezentatywne lobby

• Zielone patio dostępne dla mieszkańców

• Ogólnodostępna rowerownia

• Atestowane drzwi antywłamaniowe

• Duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie

• 2-kondygnacyjny garaż podziemny z miejscami dla samochodów elektrycznych

• Energooszczędne czujniki ruchu, oświetlenie LED

• Lokale usługowe w parterze

Inwestycja Horyzont Praga znajduje się na Gocławiu, ul. Celownicza 4 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja Horyzont Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Horyzont Praga nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

• 13 min samochodem do centrum

• Dobra komunikacja z innymi dzielnicami i łatwy wyjazd z miasta – w pobliżu Trasa Siekierkowska, krajowa „2”, a (planowana rozbudowa trasy Olszynki Grochowskiej i ul. Jana-Nowaka Jeziorańskiego) i aż kilkanaście tras autobusowych

• Kilka kroków dalej znajduje się galerie handlowe i popularne sklepy Atrium Promenada, King Cross Praga, C.H. Gocław, Leroy Marlin, Lidl i Decathlon.

• Bogata infrastruktura – w sąsiedztwie znajdziesz liczne punkty usługowe, przedszkola, żłobki, przychodnie, banki, poczty, a także osiedlowe bazarki.

• Bliskość zielonych enklaw miasta – Park nad Balatonem, Park Leśnika, Park Skaryszewski.

• Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą korzystać z pływalni, kortów tenisowych, siłowni, boisk i ścieżek rowerowych w sąsiedztwie.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Horyzont Praga?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Horyzont Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1761 metrów od inwestycji Horyzont Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Horyzont Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Praga znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 61 w odległości 431 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 w odległości 502 m, przedszkole w odległości 505 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Horyzont Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vita Med w odległości 241 m, Enel-Med Oddział Promenada w odległości 395 m, Promenadent w odległości 455 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Horyzont Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 32 m znajduje się Żabka, w odległości 141 m znajduje się Żabka, w odległości 186 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Praga w odległości 254 m znajduje się boisko / kort, w odległości 470 m znajduje się boisko / kort, w odległości 529 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 20.08.2019
Data aktualizacji: 01.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: