Matejki 51

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezConstructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 381 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Perfumiarnia w Parku Wilsona(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Śniadeckich (1.7 km od centrum Poznania)
  Perfumiarnia w Parku Wilsona
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 47 - 125 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Garvest Real Estate
 • Bookowska 18(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Bukowska (1.5 km od centrum Poznania)
  Bookowska 18
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 33 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Dmowskiego etap I(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Krauthofera 22 (3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 373/m2
  Apartamenty Dmowskiego etap I
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 88
  Powierzchnia: 50 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa, by zaprezentować naszą najnowszą inwestycję przy ul. Matejki 51. Jest to dla nas kolejny wyjątkowy projekt ze względu na jego historyczny, kameralny charakter.Secesyjna kamienica ulokowana jest w ciągu innych, równie urokliwych kamienic z tamtych czasów. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest położenie w zielonej części Łazarza, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Wilsona, uchodzącego za jeden z najpiękniejszych ogrodów Poznania. Najbliższa okolica jest w pełni skomunikowana z miastem i obfituje w doskonałą infrastrukturę usługową.Matejki 51 to również unikalna, historyczna architektura - budynek posiada ozdobne fasady z balkonami, wnękami i wykuszami, a także drewnianą klatkę schodową zdobioną witrażami.W naszej kamienicy po renowacji znajdziecie Państwo 49 lokali mieszkalnych, w tym 7 klimatycznych mieszkań na poddaszu. Będziecie mogli Państwo wybrać mieszkania od 31 do 100 m2, od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. W ofercie posiadamy również 3 lokale usługowe.Jest to naszym zdaniem idealne miejsce dla lubiących żyć blisko centrum, jak i dla inwestujących w nieruchomości.Prosimy o zapoznanie się z załączonymi wizualizacjami. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Inwestycja Matejki 51 znajduje się na Łazarzu, ul. Matejki 51 (1.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Matejki 51 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań w tym 49 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Matejki 51 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 8 856 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Matejki 51

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Matejki 51 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Matejki 51 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki 51 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne MIŚ w odległości 110 m, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w odległości 110 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Matejki 51 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna w odległości 430 m, Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Matejki 51 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Mardo, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki 51 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Yoga Friends Poznań, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2020

Data aktualizacji: 27.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie