Warszawa-Włochy ul. Chrobrego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chrobrego 20(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Apartamenty Ryżowa(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Ryżowa 18 (7.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Ryżowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 63 - 99 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Lugra
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Chrobrego i Tynkarskiej bezpośrednio przy stacji PKP Warszawa-Włochy powstaje nowoczesny i nietuzinkowy budynek którego bryła została ukształtowana poprzez nieregularny kształt działki.Budynek zaprojektowano w formie z podstawą w kształcie nieregularnego sześcioboku z cofniętą tarasowo kaskadowo najwyższą częścią budynku. Od strony południowej i wschodniej na dachach, wynikających z cofnięć, zaprojektowano tarasy dostępne z mieszkań. Otwory okienne są tak zaprojektowane aby zapewnić w mieszkaniach jak największą ilość światła. Od strony linii kolejowej zaprojektowano minimalną powierzchnię okien aby ograniczyć straty ciepła od północy. Istnieje tam nasadzony nowy dodatkowy szpaler drzew dających dodatkowe walory wizualne. Wszystkie mieszkania będą posiadały okna o podwyższonych parametrach akustycznych. W budynku zaprojektowano wentylację mechaniczną. Na terenie nieruchomości przewidziano również naziemne miejsca parkingowe.Budynek będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz parking podziemny. Dwie pierwsze kondygnacje zajęte będą przez lokale handlowe, usługowe i biura. Lokale mieszkalne znajdować się będą na piętrach 2, 3, 4, 5 i 6.Zaprojektowane mieszkania będą posiadały duże balkony, tarasy oraz loggie.Budynek przyciąga uwagę nowoczesną i przyjazną formą oraz optymalnym wyborem metraży. W ofercie mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe.

Inwestycja Warszawa-Włochy ul. Chrobrego znajduje się na Starych Włochach, ul. Chrobrego (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Warszawa-Włochy ul. Chrobrego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 7 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. Bezpośrednio przy budynku znajduje się stacja PKP oraz przystanek autobusowy z liniami 129, 178, 189, 191, N01. W najbliższej okolicy znajdziecie Państwo Park ze Stawami Cietrzewia na terenie którego zlokalizowany jest plac zabaw, siłownia „pod chmurką” a po stawie można popływać kajakami. Kolejny zielony punkt to park Kombatantów ze Stawem Koziorożca. Na terenie parku znajduje się neorenesansowy Pałacyk z 1842 roku, wiele egzotycznych okazów drzew, plac zabaw, pomniki przyrody. Bezpośrednio przy budynku jest stacja Warszawskich Rowerów Publicznych Veturilo. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne (Szkoła Podstawowa 850 m, Gimnazjum 850 m, Szkoła Muzyczna 1,5 km, Przedszkole 250 m) oraz punkty usługowo-handlowe. Niedaleko, w przedwojennym budynku, znajduje się Kino Studyjne ADA. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania położone w idealnie skomunikowanej części Warszawy, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Włochy 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zielony Słonik w odległości 240 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 w odległości 370 m, Niepubilczne Przedszkole "Dziecięcy Kącik" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawa-Włochy ul. Chrobrego w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.11.2017

Data aktualizacji: 02.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie