Épique

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czechowa, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Czechowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 161 ofert w najbliższej okolicy!

Épique

7 zdjęć

Épique
Épique
Épique
Épique

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Épique to inwestycja, którą charakteryzuje nie tylko doskonałe położenie na mapie Warszawy, ale także kameralna architektura oraz zielona okolica. Szerokie zaplecze handlowo-usługowe, parki, szkoły i przedszkola, kawiarnie i restauracje znajdujące się w sąsiedztwie sprawiają, że Wawrzyszew to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno nowoczesny styl życia jak również ciszę i spokój.

Niebanalna Architektura

- 79 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnych rozkładach,

- balkon lub taras,

- stonowana kolorystyka w częściach wspólnych budynku,

- podziemny parking,

- 7-kondygnacyjny budynek w biało-szarej elewacji, która przełamana jest kolorowymi akcentami.

Inwestycja Épique znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Czechowa (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Épique została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Épique nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Épique jest doskonale skomunikowana. Spacer do stacji metra Wawrzyszew zajmuje zaledwie 10 minut. Szybkie przemieszczanie się zapewniają również liczne linie autobusowe oraz tramwajowe. Dojazd samochodem do centrum to około 20 minut.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Épique?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Épique mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Épique znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz Wawrzyszewski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Épique znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Épique znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 370 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 370 m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Épique składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się E. Leclerc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Épique w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2017
Data aktualizacji: 01.01.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: